REKLAMA

120 Hz i rozdzielczość 3K. Sztandarowy smartfon Oppo Find X2 zadebiutuje 6 marca

Find X2 miał być zaprezentowany na targach MWC 2020, ale te zostały odwołane z uwagi na zagrożenie związane z koronawirusem. Oppo więc szykuje się do premiery samodzielnie – i już buduje atmosferę przed konferencją.

25.02.2020 10.48
Sztandarowy Oppo Find X2: 120 Hz i rozdzielczość 3K. Premeira 6 marca
REKLAMA

Już w przyszłym tygodniu Oppo oficjalnie zaprezentuje swój nowy, sztandarowy telefon. Model Find X2 miał mieć swoją premierę na targach w Barcelonie, ale zadebiutuje 6 marca.

REKLAMA
Pierwszy Oppo Find X

Jego poprzednik – Oppo Find X – był całkiem innowacyjnym telefonem. Jako jeden z pierwszych lansował modę na wysuwaną kamerkę do autoportretów i uwierzytelniania twarzą, co pozwoliło mu zachować atrakcyjną wizualnie formę, bez żadnych wcięć czy otworów w wyświetlaczu.

Pierwszy Oppo Find X

Find X2 nie będzie aż tak rewolucyjny, ale ponownie jego wyświetlacz ma być jednym z jego głównych atutów.

Oppo Find X2 – pierwsze oficjalne informacje

oppo find x2
Oppo zaprasza na premierę Find X2

Według przysłanej nam informacji prasowej, mającej podgrzać atmosferę przed właściwą prezentacją, Find X2 ma być wyposażony w wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz i o rozdzielczości 3K – przy czym nie jest jasne co dokładnie oznacza owo 3K. Czy to oznaczenie sugeruje, że ów wyświetlacz będzie wyświetlał 3 tys. pikseli w pionie? Czy też to jakieś zaokrąglenie na modłę oznaczenia 4K? Przekonamy się dopiero w następny piątek. Wiemy też, że poza wysoką rozdzielczością i wysoką częstotliwością odświeżania ów wyświetlacz ma mieć zakrzywione brzegi, co ma zwiększyć atrakcyjność wizualną całego telefonu.

Find X2 Pro wyposażony będzie w specjalnie zoptymalizowany i dostosowany czujnik obrazu, a także będzie korzystać z najbardziej zaawansowanych na tę chwilę technologii fotograficznych OPPO – jak czytamy w informacji prasowej. Niestety to wszystko, czego się dowiadujemy z komunikatu – z którego więc możemy wywnioskować, że wersja Pro będzie miała lepszy aparat od edycji standardowej.

REKLAMA

Seria Find X2 będzie także wyposażona w najnowszego Snapdragon 865, który obsługuje dwumodułową sieć SA/NSA i standard 5G. Resztę tajemnic poznamy za ponad tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA