REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wiem, nie lubicie Epic Games Store. Musicie jednak spróbować darmowe Steep. To gra w starym, dobrym stylu

Dawniej każdy student prawa musiał zaznaczać na jaki kierunek uczęszcza. Później do głosu doszli weganie obwieszczający, że nie jedzą mięsa. Teraz niezwykle popularne jest publiczne deklarowanie niechęci wobec Epic Games Store. Dlatego uznajmy, że tę część mamy już za sobą i po prostu pobierzcie świetne, chwilowo kompletnie darmowe Steep.

05.01.2020
4:52
Musicie dać szansę darmowemu Steep. To gra w starym stylu
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście ja tę niechęć do Epic Games Store rozumiem. Częściowo nawet podzielam. Oto bowiem nagle pojawia się nowy gracz na cyfrowym rynku, kupujący czasową wyłączność na premierowe tytuły przy pomocy worków pieniędzy zarobionych na Fortnite. Agresywna polityka wydawnicza Epic Games Store nie każdemu się spodobała, a wieszanie psów na tej platformie cyfrowej dystrybucji stało się czynnością taką samą jak chwalenie się studiowaniem prawa.

Dlatego miejmy już z głowy wasze narzekanie i przejdźmy do karty darmowego Steep.

 class="wp-image-533496"

Świetna produkcja Ubisoftu jest teraz do zdobycia kompletnie za darmo. Wystarczy nabyć produkt bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów za pośrednictwem platformy Epic Games. Co ciekawe, dostęp do gry Steep zyskujemy wtedy w programie uPlay, będącym autorskim środowiskiem uruchomieniowym Ubisoftu. Oznacza to, że nawet nie musicie uruchamiać tego znienawidzonego Epic Games Store’a aby skorzystać z darmowej gry.

Haczyk? Nie ma żadnego, nie licząc faktu, że musicie zintegrować swoje konto Ubisoftu z kontem Epic na poczet dodania gry do cyfrowych bibliotek w obu programach. Potem wystarczy już tylko odpalać komputerowe Steep za pośrednictwem platformy uPlay. Wszystko kompletnie za darmo, do ogarnięcia w pół minuty i za pomocą kilku kliknięć. Musicie tylko pamiętać, że Steep pozostanie darmowy do 9 stycznia 2020 r.

Dlaczego warto dać szansę Steep? Ponieważ to gra od pasjonatów, w starym automatowym stylu.

 class="wp-image-533493"

Steep to obowiązkowa pozycja dla wszystkich pasjonatów sportów ekstremalnych oraz sportów zimowych. W grze czuć ducha dawnych zręcznościowych produkcji takich jak kultowe SSX. Realizm górskiego krajobrazu Alp jest tutaj połączony z niesamowitymi wyczynami śmiałków na desce oraz na nartach. Gdyby tego było mało, w podstawowej wersji gry do dyspozycji dostajemy również kombinezony wingsuit do szybowania.

REKLAMA

Twórcy Steep oddają w ręce graczy całe Alpy i mówią: bawcie się. To od nas zależy, jaki charakter przybierze rozgrywka. Możemy brać udział w turniejach polegających na wykręcaniu trików, ale nikt nie zabroni nam także wybrać się w samotną wycieczkę po górach, z nartami na nogach. Steep stawia na eksplorację otwartego terenu, zdobywanie wierzchołków, a następnie korzystanie z nich jako świetnych miejsc startowych dla kolejnych zawodów i dyscyplin.

Pomimo kilku lat na karku, Steep wciąż jest żywe. Nie zdziwcie się, gdy nieoczekiwanie waszą trasę przetnie inny gracz, mknąć na desce. Alpy to gigantyczny obszar społecznościowy, w którym amatorzy sportów wspólnie rywalizują oraz eksplorują. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w Steep grać wyłącznie samemu. Tylko ty, góry, narty i zachód słońca – tak również zdarzało mi się bawić, odpoczywając po ciężkim dniu pracy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA