REKLAMA

W minionej dekadzie zagrałem w 206 gier na Xboksie. Sprawdź swoje wyniki

Usługa TrueAchievements uruchomiła fajną usługę dla xboxowych graczy, dzięki której poznamy różne ciekawe statystyki z ostatniej dekady wspólnego grania. Podzielicie się swoimi?

18.01.2020 16.23
Gry na Xbox - wielkie indywidualne podsumowanie dekady
REKLAMA
REKLAMA

Sony niedawno przygotowało przyjemną usługę dla posiadaczy PlayStation 4, dzięki której możemy prześledzić nasz ostatni rok w grach na tę konsolę. Niestety Microsoft wyjątkowo w tym roku nie zapewnił czegoś podobnego użytkownikom Xboxa. Na pomoc przychodzi jednak serwis TrueAchievements – byt niezależny od Microsoftu, ale od wielu lat z nim współpracujący. Są godni zaufania, jakby ktoś obawiał się logowania w ich serwisie.

A logowanie się będzie potrzebne. Klikając w ten link zostaniemy przeniesieni na witrynę TrueAchievements, na której zostaniemy poproszeni o zalogowanie się do naszego Konta Microsoft. W zamian otrzymamy… nie, nie podsumowanie roku. Podsumowanie dekady.

Dekada w graniu na Xbox 360, Xbox One, Windows i Windows 10 Mobile – jak wam poszło?

Jeśli o mnie chodzi (patrz grafika poniżej), to grałem więcej, niż myślałem. Udało mi się zagrać w 206 gier i zdobyłem 2930 Osiągnięć o łącznej wartości ponad 56 tys. punktów. Ze zdumieniem odkryłem, że jedną z najchętniej ogrywanych przeze mnie serii było Call of Duty – lubię ją bardzo, ale bez przesady. Z kolei serie Mass Effect czy Forza Horizon zupełnie mnie nie dziwią.

REKLAMA

Nie dziwi mnie też wysoka popularność shooterów w moim zestawieniu, choć spodziewałbym się, że gry RPG zajmą wyższą pozycję. Z pewnością w zestawieniu z platformówkami – nie to bym ich nie lubił, ale w tym gatunku w ostatnich latach pojawia się bardzo mało dobrych pozycji. Poniżej pełne zestawienie moich statystyk. Podzielicie się w komentarzach waszymi?

gry xbox podsumowanie dekady class="wp-image-1072371"
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA