REKLAMA

Jeżeli plotki o Galaxy Z Flip się potwierdzą, to Motorola Razr będzie miała pod górkę

Motorola zaskoczyła wielu prezentując całkiem innowacyjny model Razr, nawiązujący do kultowego klasyka, ale z elastycznym wyświetlaczem. Galaxy Z Flip ma mieć podobną konstrukcję i cenę – oraz znacznie lepszą specyfikację.

18.01.2020 09.36
Motorola-razr-2020-opinie-37
REKLAMA
REKLAMA

Telefony Galaxy S20 to nie jedyne mocne nowości produktowe od Samsunga. Dwa dni temu pojawiły się pierwsze informacje na temat Galaxy Z Flip. Teraz, za sprawą informacji opublkowanych przez redakcję BGR, poznajemy nieco większą liczbę konkretnych informacji. Jeżeli te znajdą potwierdzenie w rzeczywistości, to Galaxy Z Flip będzie bardzo mocnym konkurentem dla Moto Razr. Na tyle mocnym, że nie jestem do końca pewien czemu w ogóle mielibyśmy się oglądać na produkt Motoroli.

Galaxy Z Flip kontra Motorola Razr. Model Samsunga ma mocniejszy procesor, jest tańszy i prawdopodobnie ma lepszy aparat.

Galaxy Z Flip prawdopodobnie będzie zaprezentowany tego samego dnia, co linia telefonów Galaxy S20 – a więc 11 lutego. Jego istotnym atutem ma być cena: urządzenia ma kosztować w przedziale 1 mln – 1,5 mln wonów, co w bezpośrednim przełożeniu na złotówki daje kwoty 3,3 tys. – 4,9 tys. zł. Tymczasem Moto Razr ma kosztować ponad 5,5 tys. zł.

Za wydajność urządzenia odpowiadać ma układ Snapdragon 855, znacznie wydajniejszy od obecnego w Razrze układu Snapdragon 710. Galaxy Z Flip ma też zawierać 6,7-calowy wyświetlacz pokryty ultracienkim szkłem, w którym znajdzie się niewielki otwór na 10-megapikselową kamerkę do wideorozmów. Zawias telefonu ma być w pełni chroniony.

REKLAMA

Całość mają uzupełniać dwa akumulatory o pojemności 1800 mAh każdy i system operacyjny Android 10 z One UI 2.0.

Na miejscu Motoroli trzymałbym teraz mocno kciuki, by te poniekąd nieoficjalne informacje nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA