REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Zakupy

Wraca szalona promocja Xiaomi. Jutro poznamy szczegóły

1600 produktów w specjalnych cenach - tak miała wyglądać promocja Xiaomi w Mi Storze w Galerii Mokotów. Tymczasem doszło to przepychanek, a większość zgromadzonych pod sklepem odeszła z kwitkiem. Xiaomi zapowiada, że promocja zostanie wznowiona.

xiaomi mi store białystok galeria alfa
REKLAMA
175 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Aktualizacja: znamy szczegóły promocji świątecznej Xiaomi. Listę przecenionych produktów znajdziecie w tym tekście.

Dantejskie sceny z Galerii Mokotów obiegły cały kraj. Mówiono o nich w internecie, relacjonowano je w telewizji. Pod salonem Xiaomi doszło do przepychanek, a tłum domagał się obiecanych produktów w promocyjnych cenach. Te były rzeczywiście atrakcyjnie. Hulajnoga elektryczna za 399 zł czy opaska Mi Band 4 za 9 zł przyciągnęły wiele osób. A przecież od początku było wiadomo, że liczba promocyjnych produktów jest ograniczona.

Xiaomi Polska: świąteczna promocja zostanie wznowiona.

W ramach osłodzenia nieudanych zakupów fanom marki, uruchomiono promocję online. Klienci mogą liczyć na czapkę i szalik lub firmową maskotkę. Przeceniono też kilkadziesiąt produktów. Daleko im jednak do cen, za które można było nabyć hulajnogi czy smartfony w Mi Storze w Galerii Mokotów (nawet biorąc pod uwagę, że liczba promocyjnych towarów była bardzo mocno ograniczona).

Na facebookowym profilu Xiaomi Polska pojawił się dziś wpis, w którym przedstawiciele marki tłumaczą zaistniałą sytuację i zapowiadają powrót do tematu promocji świątecznej. Twierdzą jednocześnie, że „miała na celu zwiększenie świadomości fanów marki na temat nowej lokalizacji Mi Store w Warszawie”.

Planując wydarzenie zostały podjęte określone kroki, aby przygotować sklep na zwiększoną liczbę klientów tego dnia, m.in. zwiększona została ilość obsługi i ochrony w centrum handlowym. Jak Państwo wiedzą, zainteresowanie promocją przeszło wszelkie oczekiwania. W trosce o bezpieczeństwo klientów byliśmy zmuszeni podjąć odpowiednie kroki. Wobec narastającej kolejki została podjęta decyzja, że sklep zostanie otwarty wcześniej, czyli o godz. 8:40, aby pierwsze osoby z kolejki mogły dokonać zakupu. Z promocji skorzystały 143 osoby. W trosce o bezpieczeństwo osób oczekujących na wejście do sklepu, wraz z przedstawicielami Galerii Mokotów, około godz. 10:15 zdecydowaliśmy się na zamknięcie Mi Store. W niedzielę 15 grudnia 2019 roku salon został ponownie otwarty - czytamy w oświadczeniu.

Wznowiona promocja świąteczna Xiaomi będzie przeprowadzona online.

W środę 18 grudnia do godziny 12:00 zostaną przedstawione jej szczegóły. Przedstawiciele marki twierdzą, że jest im przykro, iż część fanów nie mogła skorzystać z promocji i „doświadczyła niedogodności związanych z dużą liczbą zainteresowanych promocją”.

REKLAMA

O szczegółach nowej akcji będziemy oczywiście informować na Spider's Web.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA