REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play rozdaje 100 GB na Święta. Promocji nie można jednak samemu aktywować

Play ruszył z nową promocją na Święta Bożego Narodzenia. Wybrani abonenci otrzymują od sieci 100 GB transferu danych za darmo.

play 100 gb sms promocja
REKLAMA
REKLAMA

Od pewnego czasu klienci fioletowego operatora mogą skorzystać z promocji, która pozwala im „wytrząsnąć” paczkę transferu danych - w grudniu w ten sposób można zyskać dwa dodatkowe gigabajty. Jest to możliwe, bo aplikacja mobilna do obsługi konta abonenckiego na smartfony ma dostęp do informacji z czujnika ruchu.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia sieć Play przygotowała nową promocję na darmowy internet

Problem w tym, że tak jak z transferu dodawanego do konta za potrząsanie telefonem może skorzystać każdy abonent z kompatybilną taryfą, który uruchomi aplikację, tak druga z promocji dostępna jest tylko dla wybranych abonentów. Aby z niej skorzystać, trzeba najpierw otrzymać specjalnego SMS-a o treści:

Dzień dobry, cieszymy się, że jesteś w Play. Z tej okazji dajemy Ci idealny prezent - darmowe 100 GB internetu, ważne do końca okresu rozliczeniowego. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku od zespołu Play!

W naszej redakcji wśród abonentów fioletowej sieci nikt takowego nie dostał. Informacją o tym, że taka promocja istnieje, podzielił się użytkownik serwisu Pepper.pl. Play poinformował zaś na swoim blogu, że darmowy transfer otrzymają wszyscy klienci abonamentowi - zarówno indywidualni, jak i firmowi.

100 GB to całkiem spora paczka, ale bonus od sieci Play wypada blado na tle tego, co swoim abonentom zaserwował T-Mobile

REKLAMA

Konkurencyjna sieć z okazji Świąt daje swoim klientom nielimitowany transfer danych na dwa tygodnie w okresie świątecznym. Jedynym ograniczeniem jest ograniczenie przez T-Mobile przepustowości do 20 Mbps - ale taki lejek powinien być wystarczający nawet do oglądania serwisów VOD.

W przypadku Play paczka danych na Święta jest limitowana do 100 GB i dostali ją tylko wybrani abonenci - aczkolwiek aktywna jest nie przez wybrane dwa tygodnie, a przez cały okres rozliczeniowy. Nie jest jednak wykluczone, że fioletowy telekom nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Czekamy też na świąteczną odpowiedź Plusa i Orange’a.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA