REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile ma prezent na Święta. Darmowy internet na dwa tygodnie dla wszystkich klientów

T-Mobile przygotował niespodziankę na Święta dla swoich klientów. Wszystkich. Dostaną darmowy internet.

05.12.2019
13:49
t-mobile-cyber-monday-2019-black-friday-black-week-czarny-piatek-promocje-smartfony-na-abonament
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej lubią robić prezenty swoim klientom. Niedawno sieć Play oddała klientom nieco gigabajtów, które można „wytrząsnąć” sobie ze smartfona. Aplikacja mobilna zbiera daje z czujnika ruchu, a po potrzęsieniu telefonem można otrzymać paczkę gigabajtów.

T-Mobile przebija Playa i oferuje internet za darmo - tak po prostu.

Sieć ogłosiła dzisiaj, że jej klienci mogą skorzystać z promocji na internet bez dodatkowych opłat. Paczkę można aktywować na dwa tygodnie w okresie świątecznym. Nielimitowane mają być zarówno transfer, jak i przepustowość. Aktualizacja: transfer będzie nielimitowany, a przepustowość bezpłatnego internetu wyniesie 20 Mbps.

Aby skorzystać z oferty na internet bez dodatkowych opłat, trzeba aktywować pakiet w terminie od 6 grudnia 2019 r. do 2 stycznia 2020 r. To od klienta zależy, kiedy się na to zdecyduje. W tym celu trzeba uruchomić aplikację Mój T-Mobile.

Warto z tym trochę poczekać, by nie martwić się internetem w świąteczne dni.

Klienci sieci T-Mobile, którzy aktywują pakiet nieco później, będą mogli w przerwie świątecznej korzystać do woli z rozmów wideo oraz np. serwisów VOD na smartfonach i tabletach. Nie trzeba się martwić tym, że nagle transmisja się urwie, bo skończy się pakiet.

REKLAMA

Jeśli zaś klienci aktywują paczkę odpowiednio późno, to załapią się nie tylko na wigilię oraz pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia, ale również na Sylwestra i nadchodzący po nim Nowy Rok. Wystarczy aktywować paczkę 18 grudnia lub później.

Z promocji będą mogli skorzystać wszyscy klienci sieci, niezależnie od tego, z jakiej oferty korzystają: abonamentowej, mix lub prepaid. 

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA