REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Rozmowy, SMS-y i paczka danych za darmo w Mikołajki - nowa promocja w Orange na kartę

Pomarańczowy operator przygotował miły prezent na jutrzejsze Mikołajki. Użytkownicy Orange na kartę będą mogli przez dwa dni rozmawiać i SMS-ować bez ograniczeń. Gratis dostaną też 0,5-gigabajtową paczkę danych.

05.12.2019
14:06
Nie zdziw się, jeśli w tym roku przyjdzie do ciebie św. Mikołaj z Ukrainy. TOP 5 prac sezonowych przed Świętami w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Idą Mikołajki, czas prezentów i życzeń. Na pewno często będziemy korzystać z telefonu. Może mniej by składać życzenia – te w Polsce raczej wysyłamy na Wigilię – ale na pewno by ustalić czemu później będziemy w domu, bo są w kolejki w sklepach, bo dziecko ma już daną kolekcję zabawek i trzeba ustalić, której konkretnie jeszcze nie ma – i tak dalej.

Orange ma dla nas rozwiązanie. Użytkownicy prepaida tego operatora mogą odblokować na ten czas darmowe rozmowy, wiadomości tekstowe i 0,5 GB danych. Wystarczy wysłać jednego SMS-a.

Orange na kartę – darmowe rozmowy, SMS-y i 0,5 GB danych na Mikołajki. Jak je odblokować?

Aby skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS o treści MIKOLAJKI pod nr 277. Ważna informacja: numer abonenta musi mieć możliwość wykonywania połączeń wychodzących. Włączenie usługi nastąpi automatycznie, a potwierdzenie otrzymacie SMS-em.

REKLAMA

Promocja potrwa od 5 do 6 grudnia 2019 r. do godziny 23:59. Odblokowanie pakietu będzie aktywne do końca kolejnego dnia. Oczywiście za aktywację mikołajkowego pakietu nie musimy dopłacać ani złotówki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA