Netflix w Canal+ bez dodatkowych opłat to dopiero początek. Prześwietlamy nową ofertę

Lokowanie produktu

Canal+ oferuje swoim klientom dostęp do serwisu Netflix z poziomu dekodera. Dzięki temu będzie można w prosty sposób obejrzeć na ogromnym ekranie największe hity i nadchodzącego Wiedźmina.

23.12.2019 09.37
canal plus netflix pakiet

Integralną częścią oferty Canal+ jest teraz abonament na Netfliksa. Opłata za dostęp do usługi VOD jest wliczona w jego cenę. Firma wychodzi z założenia, że streaming nie jest konkurencją, a usługą komplementarną dla linearnej telewizji premium. To dlatego seriale, filmy i dokumenty z serwisów wideo na żądanie można oglądać bezpośrednio z poziomu dekodera.

 class="wp-image-989991"

Nowa oferta łączy zalety dwóch sposobów konsumpcji treści audiowizualnych. Filmy i seriale sprawdzają się lepiej w modelu na żądanie, gdy to widz wybiera, kiedy chce coś obejrzeć, a nie ramówka. Siłą klasycznej telewizji są natomiast transmisje na żywo oraz sport.

W dodatku nadal wiele osób woli szukać czegoś nowego do obejrzenia w leniwy piątkowy wieczór poprzez skakanie po kanałach, bo to znacznie mniej absorbujące zajęcie niż przeglądanie katalogu usługi VOD. Dużą rolę odgrywają też wieloletnie przyzwyczajenia.

Trudno o lepszą ofertę dla fanów filmów, seriali i sportu niż Canal+ Superpremium.

Wystarczy rzut oka na zawartość tego pakietu i jak na dłoni widać, że to oferta… kompletna. W ramach abonamentu klienci otrzymują dostęp do 180 różnorodnych kanałów, w tym do dziesięciu nieprzerywanych reklamami od Canal+. Dla siebie znajdą coś zarówno dorośli, jak i dzieci w każdym wieku:

  • Kuchnia+ - kuchnie świata;
  • Domo+ - najnowsze trendy w dekoracji wnętrz;
  • Ale Kino+ - ambitne kino;
  • MiniMini+ - kanał dla dzieci;
  • Planete+ - ciekawe filmy dokumentalne;
  • nSport+ - sport, głównie Żużel;
  • Teletoon+ - rozrywka i nauka dla nastolatków.

Do tego dochodzą m.in. kanały serialowe i filmowe HBO, dwa pakiety sportowe (Eleven Sports i Polsat Sport Premium) oraz serwis Netflix. W ramach oferty Canal+ Superpremium operator dorzuca dostęp do pakietu Premium do abonamentu telewizyjnego bez dodatkowych opłat na rok.

canal plus netflix class="wp-image-1060993"

Netflix wycenia go na 52 zł miesięcznie.

Łatwo policzyć, że dzięki temu można zaoszczędzić 624 zł w skali roku. Co ważne, decydując się na opłacanie dostępu do serwisu przez operatora, nie trzeba zakładać nowego konta - można użyć już istniejące. Wystarczy zalogować się na nie bezpośrednio z poziomu dekodera.

A dlaczego warto wykupić dostęp do Netfliksa w Canal+? Jednym z powodów może być to, że dostawca usług gwarantuje cenę usługi na cały okres objęty promocją, a w pakiecie Canal+ Superpremium jest to rok. Jeśli serwis zdecyduje się podnieść opłatę za abonament, klient Canal+ tego nie odczuje.

Dekoder od Canal+, czyli 4K UltraBOX+

Klienci mogą za jego pomocą uzyskać dostęp do jedynego polskojęzycznego kanału nadawanego w ultrawysokiej rozdzielczości, czyli Canal+ 4K Ultra HD. Jego dodatkowym atutem, poza bardzo dużą liczbą pikseli, jest wsparcie dla technologii HDR. Nie ma tu półśrodków pokroju Super HD.

Pozostałe treści telewizyjne nie są co prawda niestety dostępne w ultrawysokiej rozdzielczości, ale materiały wideo z serwisu Netflix - jak najbardziej. Matryca w telewizorze i dekoder Canal+, które potrafią zapewnić obraz w 4K (i to pełnym 10-bitowym ze wsparciem HDR, HFR i WCG), nie będą się marnować.

 class="wp-image-1061245"

Warto też wspomnieć, że Netflix w ramach abonamentu na telewizję Canal+ to nie jest rodzynek.

W ofercie Canal+ dostępne jest również HBO GO, czyli drugi najważniejszy serwis wideo na żądanie w naszym kraju i to na cały okres trwania umowy. Dzięki temu tym samym pilotem w obrębie tego samego interfejsu można odpalić mecz, a potem obejrzeć po jednym odcinku „Czarnobyla” i „Domu z papieru”.

Wisienką na torcie jest biblioteka Canal+ VOD. Aby z niej skorzystać, wystarczy podpiąć dekoder do internetu. Firma zadbała o to, by faktycznie było tam co oglądać, a ich biblioteka własna nie ginęła w cieniu Netfliksa i HBO GO. Canal+ zebrał w końcu pokaźną grupę partnerów, wśród których są:

  • 20th Century Fox;
  • NBCUniversal;
  • Kino Świat.

Operator obiecuje, że dzięki umowom z tymi dystrybutorami to właśnie na jego platformie swoją telewizyjną premierę będą miały liczne hity kinowe - łącznie takich debiutów jest ponad 1000 rocznie. W dodatku z oferty Canal+ można skorzystać mobilnie oraz na komputerach dzięki usłudze nc+ GO.

 class="wp-image-1061251"

Oferta sportowa w Canal+ Superpremium też jest bogata.

Za sprawą kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium operator daje dostęp do rozgrywek PKO Ekstraklasa, Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A, NBA, Liga Mistrzów Velux EHF i żużlowe Grand Prix (Eleven) oraz Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA (Polsat). Do tego dochodzi Eurosport.

A ile to wszystko kosztuje?

180 kanałów wraz z serwisami VOD, w tym Netfliksem, kosztuje 139,99 zł miesięcznie przez pierwszy rok trwania umowy. Potem cena za pakiet Canal+ Superpremium rośnie do 182,99 zł miesięcznie przy umowie na 2 lata.

Są też dostępne tańsze pakiety Canal+, czyli Comfort+ i Extra+, w których można uzyskać dostęp do usługi Netflix Standard na pół roku. Dopłata do opcji premium wynosi 9 zł miesięcznie.

canal plus netflix oferta class="wp-image-1060987"

*Materiał powstał we współpracy z marką Canal+

Lokowanie produktu
Najnowsze