REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Plus rozdaje bonusowe 6 GB. Wystarczy zainstalować aplikację

Plus Online to nowa aplikacja zielonego operatora. Sieci na tyle zależy na tym, by użytkownicy z niej korzystali, że rozdaje bonusowy pakiet o wielkości 6 GB dla osób, które jej użyją.

06.11.2019
13:41
plus youtube transfer za darmo pakiet gruba tuba
REKLAMA
REKLAMA

Aplikacje mobilne na smartfony od operatorów telefonii komórkowej ułatwiają zarządzanie swoim kontem abonenckim, ale nadal nie wszyscy klienci poszczególnych sieci z nich korzystają, więc sieci szukają sposobów na przekonanie abonentów do pobrania i uruchomienia ich programów.

Plus rozdaje w tym celu 6 GB za darmo.

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Plus zachęca do pobrania swojej aplikacji Plus Online dodatkowym bonusem. Tym razem klienci mogą liczyć na bezpłatny pakiet 6 GB w ramach promocji Pakiet Extra 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online.

Pakiet będzie ważny przez 30 dni od momentu jego przyznania. Informację o tym, że został aktywowany, operator przesyła w wiadomości SMS.

Kto może skorzystać z promocji na darmowe 6 GB od Plusa?

Pakiet mogą aktywować osoby, które zdecydowały się na oferty typu prepaid lub mix z aktywnymi usługami głosowymi w sieci Plus. Trzeba mieć też aktywne konto z ważnymi usługami wychodzącymi. Musi być na nim przynajmniej 1 grosz.

Aby skorzystać z promocji należy pobrać aplikację, która dostępna w sklepach App Store, Google Play i Windows Store (w wersji dla smartfonów i komputerów). Tym razem aktywacja promocji w sieci Plus nie wymaga wysyłania kodów SMS.

Wystarczy sama aplikacja Plus Online.

REKLAMA

Pakiet można uruchomić z poziomu aplikacji mobilnej w zakładce Usługi i pakiety. Trzeba w niej przejść do folderu Internet i odszukać aktualną promocję.

W ramach aplikacji można zarządzać swoim kontem, w tym wyświetlać informacje bilingowe i aktualną ofertę operatora. Plus Online pozwala też aktywować dodatkowe pakiety bez konieczności dzwonienia do BOK-u lub wpisywania kodów USSD.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA