REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

50 GB transferu za darmo w Plusie na kartę i mix. Wystarczy pobrać aplikację

Plus ma sposób na to, by zachęcić użytkowników do korzystania z aplikacji mobilnej. Operator daje abonentom usług typu prepaid i mix aż 50 GB transferu za jednorazowe uruchomienie Mobilny Plus Online.

30.04.2019
12:03
plus 2
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej pozwalają klientom na zarządzanie kontem abonenckim na wiele sposobów. Dyspozycje można wydawać pracownikom BOK-u na infolinii. Do tego dochodzą systemy online na stronach internetowych oraz aplikacje mobilne.

Tego typu programy na smartfony i tablety mają w swojej ofercie niektóre sieci MVNO oraz wszyscy operatorzy infrastrukturalni, w tym Plus. Zielony telekom dba teraz o to, by jak najwięcej jego klientów zainstalowało taki program i stosuje metodę marchewki.

plus online aplikacja mobilna class="wp-image-930308"

Mobilny Plus Online

Aplikacja mobilna sieci Plus pozwala na zarządzanie kontem klienta. Za jej pomocą można otrzymać dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, w tym stanu konta oraz zapoznać się z aktualną ofertą sieci.

Oprócz tego z poziomu aplikacji można wykupić dodatkowe pakiety i inne usługi. Nie wszyscy klienci sieci korzystają z tej aplikacji, ale Plus chce to zmienić. Sieć przygotowała specjalny bonus dla osób, które zainstalują program.

50 GB za skorzystanie z aplikacji mobilnej sieci Plus.

REKLAMA

Aby otrzymać bonusowy pakiet, wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon, tablet lub komputer i ją raz uruchomić. Mobilny Plus Online jest dostępny dla posiadaczy urządzeń z systemami operacyjnymi Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android

Pakiet ma ważność 30 dni. Jego aktywacja zostanie potwierdzona wiadomością SMS. Promocja o nazwie Pakiet Extra 50 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online przeznaczona dla klientów usług typu prepaid i mix obowiązuje do 31 maja 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA