REKLAMA

Aż 21 GB internetu mobilnego w taryfie za 13,99 zł. Otvarta się zmienia

Otvarta, czyli jeden z polskich operatorów typu MVNO, zmienia swoją ofertę. Abonenci mogą liczyć na jeszcze większe paczki internetu mobilnego niż do tej pory.

04.11.2019 15.53
otvarta cennik oferta operator mvno 1
REKLAMA
REKLAMA

Dość świeża na naszym rynku sieć typu MVNO, która wykorzystuje stacje bazowe sieci Plus, od samego początku uderzała w patriotyczne tony. Firma wystartowała już w marcu 2018 r. Mogliśmy wtedy przeczytać, że wirtualny operator „stawia na ludzi i na Polskę” i dlatego płaci podatki w kraju, bo chce „wspólnie z klientami budować PKB naszej Ojczyzny”.

Najwyraźniej ta strategia przynosi odpowiednie efekty. Po ponad półtora roku Otvarta nadal funkcjonuje i stale poprawia swoją ofertę. Osoby, które chcą przenieść do tej sieci numer, ucieszy wiadomość, że teraz przyszła pora na powiększenie paczek internetu mobilnego. W przypadku taryfy O! Najlepsza! pakiet internetu ma teraz wielkość 21 GB zamiast dotychczasowych 11 GB.

Otvarta - promocja na internet

Za no-limits na rozmowy i 21 GB internetu mobilnego trzeba zapłacić zaledwie 13,99 zł miesięcznie. Otvarta chwali się, w sumie słusznie, że tak dużego pakietu w tak niskiej cenie nie oferuje żadna konkurencyjna sieć. Promocja, w ramach której, przy przeniesieniu numeru, można powiększyć paczkę internetu mobilnego z 11 GB do 21 GB, potrwa zaś do końca 2019 r.

otvarta cennik oferta operator mvno 3 class="wp-image-1032377"

W ramach taryfy O! Najlepsza! klienci uzyskują nie tylko paczkę internetu mobilnego, ale również nielimitowane rozmowy i to zarówno do wszystkich sieci, jak i na numery stacjonarne. Operator co prawda nie wspomina o obecnych w ofertach konkurencji bezpłatnych SMS-ach i MMS-ach - te kosztują tu 0,19 zł od sztuki - ale i tak nie ma co narzekać.

Czy jest jakiś haczyk?

REKLAMA

Otvarta to nie jest sieć dla osób, które dużo podróżują. Patriotyczny operator zastrzega, że „w wybranej taryfie świadczone są usługi tylko na terenie Polski”. W taryfie O! Najlepsza! dostępny jest co prawda tzw. pakiet wakacyjny na roaming, a w jego ramach można wykorzystać dwa razy do roku po 500 minut rozmów w Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Lichtensteinie, ale to by było na tyle.

Nie każdy jednak potrzebuje korzystać z telefonu za granicą. Jeśli ktoś uzna, że mimo tego ograniczenia chce skorzystać z usług sieci, to w celu skorzystania z promocji można udać się na stronę internetową lub do jednego z kilkudziesięciu punktów sprzedaży. Co istotne, umowa zawierana z siecią Otvarta jest bezterminowa i nie trzeba się wiązać z operatorem np. na rok czy dwa lata. Można ją wypowiedzieć w każdym momencie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA