REKLAMA

Używasz Samsunga Galaxy S8? Cudownie! Dostaniesz Androida 10

Samsung jest niesłowny. Od zawsze zapewniał, że jego telefony dostają po dwie aktualizacje rozwojowe i na tym koniec. Bardzo mi przykro, ale Galaxy S8 dostanie trzecią.

18.11.2019 09.39
Android 10 z One UI 2.0 również dla telefonu Samsung Galaxy S8
REKLAMA
REKLAMA

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku pierwsze telefony Samsunga zaczną otrzymywać aktualizację do systemu operacyjnego Android 10 z One UI 2.0. W ramach linii Galaxy S uaktualnienie otrzymają telefony z serii Galaxy S10 i Galaxy S9.

Każdy, kto bliżej śledzi zwyczaje Samsunga nie potrzebuje jednak dowiadywać się tego ze Spider’s Weba – od wielu lat trwa świecka tradycja, w ramach której sztandarowe urządzenia koreańskiego producenta otrzymują dwie aktualizacje rozwojowe. Ani mniej, ani więcej – nie licząc oczywiście comiesięcznych aktualizacji serwisowych.

Tym razem tradycja zostaje złamana. Na szczęście na naszą korzyść. Do puli urządzeń, które otrzymają uaktualnienie do Androida 10 z One UI 2.0 dołącza Galaxy S8, jak udało się potwierdzić u Samsunga redakcji WindowsUnited.

Samsung Galaxy S8: Android 10 z One UI 2.0 jest już testowany.

REKLAMA

Bez wątpienia informacja ta nas bardzo cieszy. Samsung bowiem nie tylko wprowadzi wszystkie zaprezentowane przez Google’a nowości w ramach Androida 10, ale doda też sporo od siebie. Każda nowa wersja systemu od koreańskiego producenta to duża liczba innowacji, zarówno technicznych, jak i związanych z wygodą użytkowania.

Przedstawiciel Samsunga nie podał informacji na temat terminu, w którym mielibyśmy oczekiwać rzeczonej aktualizacji. Nie jest też jasne czy wszystkie elementy One UI 2.0 trafią do starszego telefonu. Jeżeli jednak jesteście ciekawi tego co prawdopodobnie trafi na S8, zachęcam do lektury tekstu o tym samym systemie, przetestowanym już przez nas w wersji beta na telefonie S10+.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA