REKLAMA

Dzień Singla 2019 właśnie trwa – oto najlepsze promocje [LIVE BLOG]

11 listopada ma miejsce Dzień Singla 2019, czyli jedno z największych świąt handlowych na świecie. Zostało ono zapoczątkowane w 2009 r. przez platformę sprzedażową Alibaba, jednak w kolejnych latach do zabawy przyłączyło się wiele innych azjatyckich sklepów. Święto to cieszy się dużą popularnością także w Polsce.

11.11.2019 08.00
Dzień Singla - najlepsze promocje i okazje
REKLAMA
REKLAMA

Dzień Singla jest odpowiedzią na dwa zachodnie święta. Po pierwsze, jest odwrotnością Walentynek, czyli dnia zakochanych. Oprócz tego jest odpowiedzią na Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek, znanych coraz częściej jako Black Weekend, który w tym roku wypada w dniach 29.11-02.12.2019 r. Oczywiście także to święto zakupowe będziemy relacjonować i celebrować na Spider's Web.

Wróćmy jednak do Dnia Singla. Chodzi w nim o to, aby każdy samotny mieszkaniec Chin zrobił sobie jakiś prezent w dniu, w którym w kalendarzu spotykają się wyłącznie samotne jedynki (11.11). Łatwo można jednak domyśleć się, że z promocji korzystają absolutnie wszyscy - nie tylko osoby samotne.

Dzień Singla z roku na rok staje się coraz popularniejszy.

Właśnie tego dnia Alibaba bije kolejne handlowe rekordy. Jak podaje CNBC, rok temu na Aliexpress w Dzień Singla sprzedano produkty o łącznej wartości 30,8 mld dol. To robi wrażenie, zwłaszcza że podczas pierwszej edycji Dnia Singla, w 2009 roku wyniosły zaledwie 100 mln dol. Różnice w obrotach są widoczne gołym okiem.

Dzień Singla 2019 class="wp-image-1035311"
Dzień Singla 2019 - w tym roku wypada w najbliższy poniedziałek.

Dzień Singla wystartuje lada moment, a chińskie sklepy już zapowiadają przewidziane na to święto zakupy. Dlatego warto śledzić Aliexpress oraz inne sprawdzone chińskie sklepy. Należą do nich między innymi Gearbest, Banggood oraz Joybuy.

Dzień Singla 2019: kupuj z głową!

Jednak nim zrobicie zakupy - bardzo dokładnie sprawdźcie ceny. Chińczycy często zawyżają je przed Dniem Singla, aby następnie zrobić wirtualną promocję i nabić klientów w butelkę. By tego uniknąć, warto skorzystać z serwisu AliPrice.com, który pokazuje historyczne ceny produktów w postaci wykresu. Dzięki temu łatwo sprawdzicie, czy cena danej rzeczy została wywindowana przez sprzedawcę, czy może macie do czynienia z prawdziwą okazją.

 class="wp-image-1035329"
Dzień Singla 2019 - warto kupować rozważnie.

Należy również pamiętać o bardzo długim czasie transportu przesyłek z Państwa Środka. W zeszłym roku zdecydowana większość przedmiotów kupionych z okazji Dnia Singla dotarła do mnie dopiero w styczniu, a zdarzało się też, że ostatnia paczka z listopadowymi zakupami zawitała w moim mieszkaniu... na początku maja. Właśnie dlatego odradzam kupowanie gwiazdkowych prezentów na Aliexpress. No chyba że liczycie się z tym, że sprezentujecie je swoim bliskim nie w najbliższe, ale dopiero kolejne Święta Bożego Narodzenia.

Już 11.11.2019 r. poniżej znajdziecie najlepsze oferty na Dzień Singla 2019. W komentarzach już teraz możecie wrzucać swoje promocje. Będę je na bieżąco dodawał do livebloga, gdy ten tylko wystartuje.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA