REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Dzień Singla 2019 właśnie trwa – oto najlepsze promocje [LIVE BLOG]

11 listopada ma miejsce Dzień Singla 2019, czyli jedno z największych świąt handlowych na świecie. Zostało ono zapoczątkowane w 2009 r. przez platformę sprzedażową Alibaba, jednak w kolejnych latach do zabawy przyłączyło się wiele innych azjatyckich sklepów. Święto to cieszy się dużą popularnością także w Polsce.

11.11.2019
9:00
Dzień Singla - najlepsze promocje i okazje
REKLAMA
101 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Dzień Singla jest odpowiedzią na dwa zachodnie święta. Po pierwsze, jest odwrotnością Walentynek, czyli dnia zakochanych. Oprócz tego jest odpowiedzią na Czarny Piątek i Cyfrowy Poniedziałek, znanych coraz częściej jako Black Weekend, który w tym roku wypada w dniach 29.11-02.12.2019 r. Oczywiście także to święto zakupowe będziemy relacjonować i celebrować na Spider's Web.

Wróćmy jednak do Dnia Singla. Chodzi w nim o to, aby każdy samotny mieszkaniec Chin zrobił sobie jakiś prezent w dniu, w którym w kalendarzu spotykają się wyłącznie samotne jedynki (11.11). Łatwo można jednak domyśleć się, że z promocji korzystają absolutnie wszyscy - nie tylko osoby samotne.

Dzień Singla z roku na rok staje się coraz popularniejszy.

Właśnie tego dnia Alibaba bije kolejne handlowe rekordy. Jak podaje CNBC, rok temu na Aliexpress w Dzień Singla sprzedano produkty o łącznej wartości 30,8 mld dol. To robi wrażenie, zwłaszcza że podczas pierwszej edycji Dnia Singla, w 2009 roku wyniosły zaledwie 100 mln dol. Różnice w obrotach są widoczne gołym okiem.

Dzień Singla 2019 class="wp-image-1035311"
Dzień Singla 2019 - w tym roku wypada w najbliższy poniedziałek.

Dzień Singla wystartuje lada moment, a chińskie sklepy już zapowiadają przewidziane na to święto zakupy. Dlatego warto śledzić Aliexpress oraz inne sprawdzone chińskie sklepy. Należą do nich między innymi Gearbest, Banggood oraz Joybuy.

Dzień Singla 2019: kupuj z głową!

Jednak nim zrobicie zakupy - bardzo dokładnie sprawdźcie ceny. Chińczycy często zawyżają je przed Dniem Singla, aby następnie zrobić wirtualną promocję i nabić klientów w butelkę. By tego uniknąć, warto skorzystać z serwisu AliPrice.com, który pokazuje historyczne ceny produktów w postaci wykresu. Dzięki temu łatwo sprawdzicie, czy cena danej rzeczy została wywindowana przez sprzedawcę, czy może macie do czynienia z prawdziwą okazją.

 class="wp-image-1035329"
Dzień Singla 2019 - warto kupować rozważnie.

Należy również pamiętać o bardzo długim czasie transportu przesyłek z Państwa Środka. W zeszłym roku zdecydowana większość przedmiotów kupionych z okazji Dnia Singla dotarła do mnie dopiero w styczniu, a zdarzało się też, że ostatnia paczka z listopadowymi zakupami zawitała w moim mieszkaniu... na początku maja. Właśnie dlatego odradzam kupowanie gwiazdkowych prezentów na Aliexpress. No chyba że liczycie się z tym, że sprezentujecie je swoim bliskim nie w najbliższe, ale dopiero kolejne Święta Bożego Narodzenia.

Już 11.11.2019 r. poniżej znajdziecie najlepsze oferty na Dzień Singla 2019. W komentarzach już teraz możecie wrzucać swoje promocje. Będę je na bieżąco dodawał do livebloga, gdy ten tylko wystartuje.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA