REKLAMA

Black Friday na stronie Apple. Do odebrania 800 zł

Apple przygotował promocję z okazji Black Friday 2019 i Cyber Monday 2019. Klienci przy zakupach otrzymają kartę podarunkową o wartości do 800 zł.

25.11.2019 15.03
iphone black friday 2019 apple promocja black week cyber monday
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli planujecie zakup sprzętów z logo nadgryzionego jabłka, to lepiej się wstrzymajcie. Firma z Cupertino poinformowała właśnie o nadchodzącej promocji z okazji tegorocznego Black Friday. Klienci mogą liczyć na zwrot środków po zakupie w formie karty podarunkowej.

Firma z Cupertino nie przeceniła, przynajmniej jak na razie, swoich produktów. Producent zresztą nie ma tego w zwyczaju. Pojawiła się jednak nowa strona internetowa, która zachęca do zakupu prezentów dla bliskich, gdzie sprzęty Apple’a - przede wszystkim iPhone’y, słuchawki AirPods i Apple Watche - prezentowane są w atrakcyjnej wizualnie formie.

iphone black friday 2019 apple promocja black week cyber monday 1 class="wp-image-1045667"
Z okazji Black Friday 2019 klienci otrzymają od Apple'a zwrot pieniędzy na karcie podarunkowej

W witrynie, która zachęca konsumentów do kupna telefonów, tabletów, komputerów oraz innych sprzętów i akcesoriów Apple’a z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia, pojawiła się interesująca adnotacja. Już niedługo rozpocznie się promocja, która potrwa od tegorocznego Black Friday aż do Cyber Monday, czyli od 29 listopada do 2 grudnia.

Apple obiecuje klientom do 800 zł zwrotu za zakup produktów w trakcie trwania promocji na Black Friday i Cyber Monday.

Zamiast zniżki przy kasie, klienci dostaną zwrot pieniędzy w postaci karty podarunkowej na kolejne zakupy. Będzie ona się różnić w zależności od tego, który produkt wybiorą. Co prawda na razie nie wiemy jeszcze, ile dokładnie zwrotu otrzyma się za zakup produktów z konkretnych kategorii, ale Apple potwierdza, że górna granica wynosi 800 zł. Dla zamówień powyżej 170 zł przewidziana jest też bezpłatna dostawa.

iphone black friday 2019 apple promocja black week cyber monday apple watch airpods class="wp-image-1045676"
W ramach Black Friday 2019 zwrot gotówki dostaniemy za zakup różnych produktów

Na jaki dokładnie zwrot można liczyć, dowiemy się już w piątek. Apple przy tym zachęca, aby dodać przypomnienie o promocji z okazji Black Friday 2019 do swojego kalendarza - na stronie znalazł się przycisk, który na to pozwala. W nadchodzących dniach będziemy mieć też oko na przeceny na sprzęty Apple’a u tzw. resellerów, czyli oficjalnych partnerów firmy z Cupertino, którzy prowadzą sprzedaż internetową i stacjonarną.

Inne promocje na sprzęty Apple’a z okazji Black Friday.

Na ten moment iSpot chwali się, że z okazji Black Friday przecenione zostaną m.in. złoty MacBook, słuchawki marek Bang & Olufsen oraz Bose - aczkolwiek nie wiemy jeszcze, o ile dokładnie. Przeceny na telefony Apple’a można znaleźć też w Euro RTV AGD, gdzie dla przykładu iPhone Xs 64 GB w kolorze Space Gray został przeceniony z 4699 zł na 3779 zł. Cortland z kolei przecenił różne komputery - od MacBooków Air po iMaki - nawet o 2 tys. zł.

REKLAMA

Najciekawsze promocje na sprzęty Apple’a i nie tylko z okazji Black Week i Black Friday 2019 znajdziecie na naszym liveblogu, gdzie będziemy podrzucać ciekawe linki. Jeśli zaś sami wypatrzycie jakąś atrakcyjną ofertę na iPhone’y, iPady, AirPodsy, Apple Watche lub komputery Mac, to koniecznie dajcie znać w komentarzach.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA