REKLAMA

AirPods za darmo do każdego iPhone’a 12? Apple ma być zaskakująco hojny

Niesłychanie modne bezprzewodowe słuchawki Apple’a mogą stać się prawdziwym subkulturowym symbolem. Firma podobno bardzo poważnie rozważa dołączanie AirPodsów do każdego iPhone’a 12.

30.11.2019 08.51
Słuchawki Apple AirPods W1 - opinie
REKLAMA

Z faktami nie ma co dyskutować: AirPods to komercyjny i sprzedażowy hit, między innymi dzięki któremu Apple jest jednym z liderów rynku bezprzewodowych słuchawek. Douszne słuchawki tego producenta podbiły serca konsumentów dodatkowymi funkcjami, pomysłową konstrukcją, a także – a może przede wszystkim? – charakterystycznym wzornictwem.

REKLAMA

Na ulicy od razu widać kto ma słuchawki Apple’a, a skoro te są promowane jako modny gadżet, każdy chce się w podobny sposób wyróżnić. Nic więc dziwnego, że firma chce iść za ciosem – choć w nietypowy, jak na siebie sposób. Zamiast zwiększać ceny modnego gadżetu Apple podobno chce sprawić, by AirPodsy były jeszcze powszechniejsze. A więc by jeszcze więcej osób je widziało u innych – i (potencjalnie) zazdrościło.

Słuchawki AirPods za darmo, jako dodatek do telefonu iPhone 12.

Tak przynajmniej brzmi plan, do którego dotarł Digitimes. Redakcja tego serwisu ma dość mieszaną reputację, mając na swoim koncie zarówno publikację licznych niepotwierdzonych informacji, które potem okazały się prawdziwe – jak i zwykłych plotek. Nie traktujmy więc tej informacji jako pewnej.

REKLAMA

Apple jednak, według tych pozyskanych informacji, poważnie rozważa dołączanie AirPodsów do pudelka z iPhone’em 12. To plan, który brzmi bardzo sensownie. Firma nadal będzie miała w swojej ofercie coś lepszego i droższego do sprzedania – a więc bardziej zaawansowane Airpods Pro. Odpowie też na wyzwanie ze strony Samsunga, który zdecydował się dołączać Galaxy Buds do jego sztandarowych telefonów. I wreszcie spopularyzuje i tak już bardzo modne wzornictwo słuchawek AirPods.

Teraz tylko pozostaje mieć nadzieję, by to była prawda. Przekonamy się o tym prawdopodobnie dopiero na przełomie lata i jesieni.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA