REKLAMA

Bierzesz towar, wychodzisz ze sklepu, a płacisz za 45 dni. Bezpłatna karta Twisto już w Polsce

Założyciele czeskiego fintechu dotrzymali danego słowa i udostępnili w Polsce swoją darmową kartę płatniczą. Zachętą do korzystania z niej jest możliwość zapłaty za zakupy nawet półtora miesiąca po ich dokonaniu.

21.10.2019 14.10
Twisto pokazał swoją darmową, wielowalutową kartę płatniczą
REKLAMA
REKLAMA

Tak jak mówili, tak zrobili: czeskie Twisto właśnie udostępniło w Polsce swoją darmową, wielowalutową kartę płatniczą. Do jej obsługi dołączyli aplikacje mobilną. Hitem, który ma skusić Polaków jest mechanizm, który był także dostępny już w wersji beta konta Twisto. Chodzi o odroczoną płatność.

Płatność za zakupy można jeszcze bardziej oddalić w czasie. Do tego potrzebna jest nam jednak aplikacja mobilna. W najbliższym czasie, jak zapewniają przedstawiciele Twisto, pojawi się jeszcze jedno rozwiązanie: możliwość rozłożenia większego wydatku na raty.

Twisto, czyli jak to działa?

Przede wszystkim trzeba na swój telefon ściągnąć aplikację. Potem rejestrujemy się i tworzymy swoje konto. Automatycznie dostajemy dostęp do wielowalutowej, bezpłatnej karty płatniczej Twisto, jak też do wszystkich innych, które posiadamy (korzystając z Apple Pay, czy Google Pay).

Drugim krokiem jest ustalenie z użytkownikiem wysokość miesięcznego limitu wydatków. I na tym całą procedura tak po prawdzie się kończy. Można już udać się na zakupy stacjonarne, czy te internetowe. Dzięki tym korzyściom (a mają też nadejść następne) Twisto chce w ciągu 3 lat zdobyć u nas pół miliona klientów.

Po najlepszym kursie wymiany i zero prowizji

Z wielowalutową kartą płatniczą Twisto mamy też nie zrobić sobie żadnej finansowej krzywdy przy okazji zakupów w zagranicznych sklepach. Jak zapewniają reprezentanci fintechu naszych południowych sąsiadów: „Płatności zagraniczne z Twisto odbywają się po najbardziej korzystnym kursie Mastercard - bez potrzeby wcześniejszej wymiany waluty. Bez opłat i prowizji, nawet w weekendy”.

Karta płatnicza Twisto doskonale sprawdza się na rodzimym rynku. W Czechach nawet 80. proc. klientów fintechu korzysta z tego rozwiązania. W ten sposób dokonują średnio ok. 20 transakcji w miesiącu, a przeciętna wartość każdej z nich jest na poziomie 100 zł.

REKLAMA

W tym roku jeszcze dwie nowości od Twisto

Podział większych wydatków na raty ma być dostępny w Polsce na początku 2020 r. Wcześniej, jeszcze w tym roku, klienci otrzymają dostęp do dwóch nowych funkcji. Pierwsza to program Cashback, dziękim któremu można liczyć na zwrot części wydatków poniesionych w wybranych sklepach. Z kolei funkcja Twisto Split pozwoli podzielić rachunek między znajomymi. Nawet gdy sami nie są użytkownikami Twisto.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA