REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Gruba tuba do YouTube'a nie znika, a pakiety dalej będą podwajane. Plus przedłuża promocje

Dobra wiadomość dla osób, które korzystają namiętnie z serwisu Google’a z klipami wideo oraz z innych usług online. Promocja sieci Plush o nazwie Gruba tuba do YouTube’a została przedłużona, tak samo jak akcja Plusa o nazwie 2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę.

03.10.2019
14:04
plus youtube transfer za darmo pakiet gruba tuba
REKLAMA
REKLAMA

Polkomtel oferuje swoim klientom najróżniejsze pakiety, które pomagają w oszczędzaniu transferu danych - i bardzo dobrze, bo jego abonenci przodują w wykorzystaniu transferu sieci mobilnej. Dla przykładu w ramach abonamentów Plush, które można wykupić w wersji bezterminowej lub w umowie na dwa lata, można liczyć na darmowy transfer w ramach serwisów społecznościowych.

Bezpłatny transfer w sieci Plush

Nielimitowany transfer w ramach sieci Plush obejmuje takie usługi jak Facebook w taryfie za 10 zł miesięcznie oraz Facebook, Messenger, Instagram i WhatsApp w taryfach za 25 zł miesięcznie. Do tego w droższej taryfie dochodzi 10 GB transferu w ramach YouTube’a miesięcznie w cenie abonamentu.

Taryfy abonamentowe to jednak nie jest jedyna opcja, by oszczędzić transfer danych. Osoby, które od wymienionych wyżej serwisów wolą YouTube’a, mogą skorzystać z tzw. Giga Tuby. To promocja, dzięki której podczas oglądania filmów na YouTubie główny pakiet danych nie jest uszczuplany.

Giga Tuba do YouTube’a w sieci Plush - jak to działa?

Promocja zakłada, że klienci taryfy Nowy Plush mogą uzyskać dodatkowy jednorazowy pakiet o wielkości 50 GB do wykorzystania w serwisie YouTube. Po aktywacji mają na jego zużycie 60 dni.

Aktywacja promocji odbywa się poprzez kod USSD: *121*11*50#. Trzeba wpisać ten ciąg znaków na klawiaturze telefonu i zatwierdzić przyciskiem Zadzwoń. Alternatywa to telefon do BOK-u lub skorzystanie z aplikacji Mobilny Plus Online. Aktywacja pakietu może trwać do 24 godzin.

Promocja ograniczona jest czasowo. Plus zapowiedział jednak, że Giga Tuba do YouTube’a w Plushu będzie działać do końca roku. A to nie koniec niespodzianek.

plus plush youtube darmowy transfer podwajanie gb class="wp-image-1013699"

Promocja o nazwie 2x więcej GB w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę również się na razie nie kończy.

REKLAMA

Operator przedłużył promocję dla osób, które zdecydowały się na taryfę Plus Elastyczna na Kartę. Również i z tej promocji można korzystać do 31 grudnia 2019 r. W ramach promocji pakiet gigabajtów, który klienci otrzymują na konto po jego zasileniu, jest podwajany. Jego wysokość zależy zaś od kwoty doładowania.

Co ciekawe, również i w tym przypadku można liczyć na darmowy transfer. Doładowanie za minimum 25 zł poszerza pulę aplikacji, które nie wykorzystują paczki danych. W podstawowym pakiecie są aplikacje operatora, czyli Ipla i Plus Music. Poszerzenie aktywuje bezpłatną paczkę danych w usługach Facebook, Viber oraz Messenger. Co istotne, promocji nie trzeba aktywować ręcznie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA