REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

PlayStation Plus Rewards rusza w Polsce. Posiadacze PS4 mogą liczyć na zniżki m.in. w Heliosie i na Pyszne.pl

PlayStation Plus Rewards to nowy program dla posiadaczy abonamentu PS Plus, który właśnie został uruchomiony w Polsce. Gracze z konsolami PlayStation 4 mogą liczyć na zniżki w sieci kin Helios, w sklepie About You, na platformie VoD Player.pl oraz na Pyszne.pl.

02.10.2019
14:38
ps plus gry za darmo playstation
REKLAMA
REKLAMA

PS Plus to abonament, jaki muszą opłacać konsolowi gracze chcący grać w gry wieloosobowe za pośrednictwem Internetu. W zamian za opłacanie usługi Sony oferuje dodatkowe benefity: możliwość zapisu stanów gry w chmurze, zniżki w PS Store oraz comiesięczne gry do pobrania bez dodatkowych opłat. Koszt takiego abonamentu to 37 zł za jeden miesiąc, 100 zł za 3 miesiące oraz 240 zł za pakiet roczny (ceny sugerowane).

Teraz polski PS Plus rozszerza się o PlayStation Plus Rewards.

PlayStation Plus Rewards to typowy program lojalnościowy. W ramach jego działania posiadacze abonamentu PS Plus mogą liczyć na kolejne benefity, tym razem wychodzące poza cyfrowy świat gier wideo. Sony Computer Entertainment Polska porozumiało się z partnerami działającymi na terenie naszego kraju, zapraszając do współpracy takie podmioty jak Pyszne.pl czy sieć kin Helios.

Partnerzy PlayStation Plus Rewards class="wp-image-1012832"

Co dokładnie oferuje program PlayStation Plus Rewards? Od 2 października wszyscy gracze opłacający abonament PS Plus mogą liczyć na:

  • Helios: 15% zniżki przy kupnie biletów w standardowej cenie,
  • Pyszne.pl: 5 PLN jednorazowej zniżki dla każdego posiadacza PlayStation Plus do zamówienia,
  • Player.pl: 14-dniowy trial do pakietu Start dla posiadacza PlayStation Plus, który nie posiada konta w Player.pl,
  • About You: 15% zniżki przy zamówieniu za min. 320 PLN.
REKLAMA

Nie są to szokująco wysokie rabaty, ale jeszcze do wczoraj nie było ich wcale. Zawsze lepiej kupić coś 15 proc. taniej, niż po pełnej stawce. Osobiście cieszę się zwłaszcza na promocję biletową w Heliosie. Uwielbiam korzystać z wygodnych sal Dream (te rozkładane fotele!) i miło, jeśli będę mógł zapłacić za bilety nieco mniej. Zwłaszcza, że PS Plus tak czy siak bym opłacał, tak samo jak chodziłbym do kina.

Szczerze wątpię, czy benefity oferowane w ramach PlayStation Plus Rewards zachęcą do opłacania PS Plusa rzeszę nowych klientów. Nie ma za to wątpliwości, że to bardzo przyjemny dodatek dla tych, którzy grają po sieci na PS4 i tak czy siak muszą opłacać abonament. Bez niego nie sposób cieszyć się pełnią możliwości w takich tytułach jak Destiny 2, Battlefield V czy Monster Hunter World. A przecież lada moment premiera Call of Duty: Modern Warfare, dla którego PS Plus również będzie potrzebny do działania.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA