REKLAMA

Szykuje się wielki powrót. 13 listopada zadebiutuje Motorola Razr ze zginanym ekranem

Razr to jeden z największych sukcesów wzorniczych w branży mobilnej. Telefony Motoroli lądowały nie tylko na okładkach czasopism o komputerach, ale również i tych o modzie. 

18.10.2019 09.25
Motorola Razr
REKLAMA
REKLAMA

Zaproszenia na konferencję prasową Motoroli trafiły już do pierwszych mediów. Odbędzie się ona 13 listopada 2019 r. w Los Angeles, a na niej zostanie pokazany nowy telefon z niegdyś ogromnie rozpoznawalnej linii Razr. Przedstawiciele Motoroli zapewniają, że to będzie urządzenie jedyne w swoim rodzaju.

Motorola Razr 2019

Motorola umieściła też w sieci zapowiedź w formie animowanego GIF-a, gdzie z opakowania w kształcie starego Razra wydostaje się ten nowy. Z premedytacją zostało to jednak nakręcone tak, by prawie nic nie było widać.

Ma on jednak rozkładać się w pionie – a więc, niczym w starych Razrach – otwierać klapkę. Tyle że oprócz mikrofonu znajdzie się na jej wewnętrznej stronie dalsza część elastycznego, 6,2-calowego wyświetlacza. To ma sprawić, że telefon będzie relatywnie mały.

REKLAMA
motorola razr foldable class="wp-image-872590"

Znaleźć w nim mamy ponoć procesor Snapdragon 710, od 4 GB do 6 GB RAM, akumulator o pojemności 2730 mAh i 64 GB lub 128 GB pamięci. Mimo takiej sobie specyfikacji i tak nie będzie tani: rzekomo Motorola ma żądać za Razra kwoty powyżej 1,5 tys. dol. W sprzedaży ma się pojawić jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA