REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Awaria bankowości online w ING Banko Śląskim

Poniedziałek zaczął się dość marnie dla klientów ING Banku Śląskiego. Nie działa bankowość elektroniczna. Nie da się zalogować ze strony, problemy mają też aplikacje mobilne.

28.10.2019
10:08
Zmiana logowania do ING Banku Śląskiego
REKLAMA
REKLAMA

Spokojnie, nie masz problemu z Internetem. Twój telefon nie chce cię wpuścić do usług ING Banku Śląskiego z uwagi na trwającą w całej Polsce awarię. Niektórzy z klientów banku twierdzą co prawda, że usługi działają bez problemu, jednak i tak odradzamy ponawianie prób logowania. Skargi dotyczą, między innymi, niedziałającej usługi Makler ING. Są też problemy z wykonywaniem przelewów i dostępem do historii i potwierdzeń transakcji. Na naszych redakcyjnych telefonach aplikacje ING również nie działają, a skargi jakie napłynęły potwierdza raport ze strony Downdetector:

ing bank śląski awaria class="wp-image-1027960"
REKLAMA

ING Bank Śląski na swojej stronie internetowej poinformował o przerwie w dostępie do wybranych usług z uwagi na zmianę czasu. Informacja dedykowana jest jednak klientom Biura Maklerskiego, a wygląda na to, że niedostępne są również inne usługi. Tego typu awarie mają jednak charakter absolutnie priorytetowy, możemy więc się spodziewać, że usterki zostaną usunięte niezwłocznie. Poprzednią awarię – jaka miała miejsce 17 października – ING Bank Śląski rozwiązał w godzinę. Problemy w podobnym tempie rozwiązano również 13 września.

Aktualizacja: około godziny 13:00 przestały napływać nowe zgłoszenia o problemach technicznych. Prace naprawcze zostały zakończone.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA