REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Bankowość

Awaria bankowości online w ING Banko Śląskim

Poniedziałek zaczął się dość marnie dla klientów ING Banku Śląskiego. Nie działa bankowość elektroniczna. Nie da się zalogować ze strony, problemy mają też aplikacje mobilne.

Zmiana logowania do ING Banku Śląskiego
REKLAMA
REKLAMA

Spokojnie, nie masz problemu z Internetem. Twój telefon nie chce cię wpuścić do usług ING Banku Śląskiego z uwagi na trwającą w całej Polsce awarię. Niektórzy z klientów banku twierdzą co prawda, że usługi działają bez problemu, jednak i tak odradzamy ponawianie prób logowania. Skargi dotyczą, między innymi, niedziałającej usługi Makler ING. Są też problemy z wykonywaniem przelewów i dostępem do historii i potwierdzeń transakcji. Na naszych redakcyjnych telefonach aplikacje ING również nie działają, a skargi jakie napłynęły potwierdza raport ze strony Downdetector:

ing bank śląski awaria class="wp-image-1027960"
REKLAMA

ING Bank Śląski na swojej stronie internetowej poinformował o przerwie w dostępie do wybranych usług z uwagi na zmianę czasu. Informacja dedykowana jest jednak klientom Biura Maklerskiego, a wygląda na to, że niedostępne są również inne usługi. Tego typu awarie mają jednak charakter absolutnie priorytetowy, możemy więc się spodziewać, że usterki zostaną usunięte niezwłocznie. Poprzednią awarię – jaka miała miejsce 17 października – ING Bank Śląski rozwiązał w godzinę. Problemy w podobnym tempie rozwiązano również 13 września.

Aktualizacja: około godziny 13:00 przestały napływać nowe zgłoszenia o problemach technicznych. Prace naprawcze zostały zakończone.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA