REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Alior Bank do końca roku nie chce pieniędzy za prowadzenie konta i proponuje pożyczkę bez oprocentowania

Promocja, nazwana „Kosmiczną ofertą”, potrwa do końca roku i mogą się na nią załapać wszyscy: zarówno obecni, jak i zupełnie nowi klienci Alior Banku.

18.10.2019
15:47
Alior Bank zmiany internet
REKLAMA
REKLAMA

Rok temu byliśmy już po Distribution & Marketing Innovation Awards. Na organizowanym przez Stowarzyszenie EFMA (The European Financial Management & Marketing Association) wydarzeniu laury spłynęły m.in. na Alior Bank, który zdobył złoty medal w konkurencji „Offering Innovation”. Jurorzy docenili Konto Jakże Osobiste przede wszystkim za możliwość dostosowania przez klienta dostępnych instrumentów finansowych do swoich potrzeb.

Alior Bank nie zamierza zwalniać tempa. Tym razem Konto Jakże Osobiste znalazło się w „Kosmicznej ofercie”, połączonej z pożyczką bez żadnego oprocentowania.

Wystarczy spełnić proste warunki

Alior Bank swojej promocji nie ogranicza się ani do klientów z dużym stażem, ani do tych całkiem nowych. Z oferty może skorzystać każdy z nich, o ile spełnia konkretne warunki. Po pierwsze, na rachunek co miesiąc musi wpływać co najmniej 1500 zł. Do tego w tym samym okresie czasu trzeba wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę nie mniejszą niż 300 zł.

Jeżeli nie jest to dla nas żadnym wyzwaniem - możemy złożyć stosowny wniosek. Osobiście w banku lub placówce partnerskiej, telefonicznie albo przez internet. Byle tylko do końca roku - taki jest termin zakończenia promocji.

Alior Bank proponuje pożyczkę bez procentów

REKLAMA

Spełniający warunki promocji klient nie musi martwić się też kosztami za kartę płatniczą. Podobnie nie będzie mu też naliczana opłata w przypadku krajowych przelewów internetowych. Dodatkowo dostępna jest pula korzyści, z których dwie wybrane są darmowe, a każdą następną można aktywować za 3,50 zł/mies. Można je zmieniać w dowolnym momencie poprzez bankowość internetową i aplikację mobilną, a także w placówce Alior Banku.

Uzupełnieniem „Kosmicznej oferty” jest możliwość podjęcia nieoprocentowanej pożyczki do 20 tysięcy zł, przy okresie kredytowania od 4 do 24 miesięcy. Pierwsze trzy raty są zawsze nieoprocentowane. Ale wszystko może się zmienić, jeśli nie będą spełnione warunki dotyczące określonej kwoty wpływów i płatności kartą. Wtedy każda kolejna rata naliczana będzie z oprocentowaniem podwyższonym do 9,9 proc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA