1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy

Plus rusza z nową promocją. 10 zł na zakupy w Biedronce

Plus ruszył właśnie z nową promocją dla swoich klientów. Abonenci mogą otrzymać bon o wartości 10 zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka.

biedronka plus promocja extra 10 zł na zakupy

Dobra wiadomość dla osób, które mają telefon na kartę w Plusie i robią zakupy w sieci sklepów Biedronka. W ramach nowej promocji mogą otrzymać 10 zł na zakupy. W tym celu wystarczy doładować konto w określony sposób.

Biedronka i Plus - zasady promocji

Jak podaje operator, aby otrzymać bon na zakupy, należy wpłacić na konto abonenckie co najmniej 20 zł za pośrednictwem „kanału bankowo-internetowego”. Jest tylko warunek: musi to być pierwsze zasilenie konta za pośrednictwem tego kanału w ciągu ostatniego roku.

A czym w zasadzie jest kanał bankowo-internetowy? To nic innego jak zasilenie konta abonenckiego za pośrednictwem strony internetowej operatora lub poprzez bankowość online - czy to z poziomu strony internetowej, czy to poprzez odpowiednią aplikację mobilną.

Zasilenia konta należy dokonać na www.doladuj.plushbezlimitu.pl, www.plus.pl/doladujonline, www.facebook.com/plus, www.bm.pl, www.doladowania.pl, www.agadka24.pl, www.tutajdoladuj.pl, www.doladowania.payu.pl, www.mpay.pl lub jedną z następujących stron internetowych banków www.plusbank24.pl, www.inteligo.pl, www.pkobp.pl, Banku Pocztowego, BZWBK24, www.bzwbk24.pl, www.mbank.pl, MultiBanku, Banku Pekao S.A., ING Banku Śląskiego, BOŚ Banku, VW Banku, Credit Agricole Bank Polska SA, Banku Millennium, Getin Banku, Raiffeisen Polbanku, Eurobanku, Deutsche Banku, BGŻ BNP Paribas, Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe, jednym z dostępnych na tych stronach sposobów (systemów) doładowań, lub jedną z ich aplikacji mobilnych, lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA, lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej mPotwór dostępnej m.in. na stronie internetowej www.plus.pl/mpotwor oraz aplikacji lub aplikacji mobilnych mPay, doładowania.pl lub za aplikacji mobilnej Skycash możliwych do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store - podaje Plus w swojej informacji prasowej.

Aby skorzystać z promocji, która potrwa od 4 września do 31 października br. lub do wyczerpania puli kodów, przed zasileniem konta należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści BIEDRONKA na numer 80777. Po odebraniu wiadomości zwrotnej o aktywacji należy dokonać zasilenia na co najmniej 20 zł.

biedronka plus promocja extra 10 zł na zakupy

Kod zostanie wysłany SMS-em w ciągu 72 godzin. Trzeba go zrealizować do 30 sierpnia 2020 r. i nie podlega on wymianie na gotówkę. Promocja przypomina akcję przeprowadzoną kilka miesięcy temu przez Plusa we współpracy z siecią Żabka. W tym przypadku również można było uzyskać bon na zakupy o wartości 10 zł.

Plus ma dla swoich klientów również inne ciekawe promocje.

Klienci wybierający taryfę Plus Elastyczna na Kartę mogą liczyć na podwójne gigabajty po doładowaniu w okresie od 2 sierpnia do 30 września br.

plus promocja 1

Oprócz bonów na zakupy abonenci sieci mogą liczyć na dodatkowe gigabajty. W przypadku Plush na Kartę klienci mogą skorzystać z pakietu Gruba Tuba do YouTube’a i zyskać dodatkowe 50 GB.

plus promocja 2

Transfer można wykorzystać w ramach usługi wideo od Google’a. Pakiet jest aktywny 60 dni. Aktywacja promocji następuje po wpisaniu kodu *121*11*50# i zatwierdzeniu go przyciskiem zadzwoń.