REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Wybierając Plusa dostaniesz 10 zł. Ruszyła promocja w Żabce

Zielony operator nawiązał partnerstwo z zieloną siecią sklepów. Od dziś osoby kupujące startery sieci Plus otrzymają bonus w postaci 10 zł do wydania w Żabce.

08.04.2019
13:12
plus
REKLAMA
REKLAMA

Sieci komórkowe próbują przekonać abonentów do wykupienia usług właśnie u nich na najróżniejsze sposoby. Porządny zasięg, atrakcyjna cena, ciekawe oferty na sprzęt i usługi dodatkowe to dopiero początek.

Najnowszym pomysłem Plusa jest dodawanie do kart SIM opłacanych w modelu prepaid e-kodów zniżkowych, które pozwolą zapłacić nieco mniej za codzienne zakupy. Można w ten sposób odebrać pieniądze wydane na zasilenie konta.

Prepaidy sieci Plus i rabat w Żabce

Najnowszą promocją zielonego operatora objęte są startery z kartami SIM umożliwiającymi korzystanie z taryf Plus Na Kartę i Plush na Kartę. Po zakupieniu startera i doładowaniu go kwotą min. 10 zł abonenci będą otrzymywali specjalny e-kod.

Wartość e-kodu to 10 zł - to tyle samo, co minimalna kwota doładowania. Oznacza to, że można odzyskać ją przy kasie w wybranej przez siebie placówce sieci sklepów Żabka. Promocją objęte są wszystkie sklepy tej sieci na terenie całego kraju.

plus żabka 10 zł promocja class="wp-image-918573"

10 zł na zakupy w Żabkach od Plusa - warunki promocji.

REKLAMA

Aby skorzystać z promocji i uzyskać kod zniżkowy na zakupy, starter sieci Plus lub Plush trzeba kupić i zarejestrować w placówce Poczty Polskiej. Potem wystarczy doładować konto kwotą min. 10 zł. E-kod zniżkowy zostanie wysłany do klientów za pomocą wiadomości SMS.

Kod promocyjny uprawniający do zniżki można wykorzystać przy zakupie dowolnych produktów. Czas oczekiwania na jego wysłanie wynosi do 72 godzin. Promocja trwa do końca kwietnia 2019 r. lub „do wyczerpania zapasu e-kodów”. Same kody można zrealizować do 31 maja 2019 r.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA