1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Nowa promocja Samsunga: kup Galaxy S10, a dostaniesz w prezencie 400 zł w gotówce

Wystarczy kupić najnowszego reprezentanta linii Galaxy S od Samsunga, by otrzymać w gotówce 400 zł na dowolny cel. Jest tylko jeden warunek: zakupu należy dokonać u oficjalnego partnera handlowego.

Promocja: kup Galaxy S10, a dostaniesz w prezencie 400 zł w gotówce

Samsung właśnie nam dał kolejny powód do zakupu dowolnej wersji Galaxy S10 lub S10+. Nie to, by tych powodów było mało: Galaxy S10+ to mój wymarzony telefon, w mojej subiektywnej ocenie najciekawsze aktualnie ultramobilne cacuszko na rynku. Jakość jednak kosztuje, więc jeszcze nie mogę sobie na niego pozwolić. Tym z was, którym brakuje 400 zł do zakupu tego urządzenia, nieco zazdroszczę: bo możecie przestać odkładać, a po prostu ów sprzęt kupić.

Samsung Galaxy S10 – nabywcy otrzymają zwrot w wysokości 400 zł. Jak to zrobić?

Aby skorzystać z promocji należy kupić Galaxy S10 lub S10+ w dniach od 2 września do 15 września bieżącego roku, aktywować urządzenie z karta SIM polskiego operatora do 18 września 2019 r., a następnie zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung.

Po 14 dniach od aktywacji w aplikacji Samsung Members wyświetlony zostanie baner, zawierający numer transakcji. Kod PIN, niezbędny do wypłaty, zostanie przesłany na adres e-mail klienta, ten z kolei powiązany z Kontem Samsung. Nagrodę odebrać można w bankomatach sieci Euronet w ciągu 7 dni od daty aktywowania kuponu.

Samsung Galaxy S10 to absolutnie cudowny telefon. A S10+ jeszcze lepszy.

S10 i S10+ to najnowsi przedstawiciele linii Galaxy S. Telefony te wyposażono w niemal bezramkowe wyświetlacze AMOLED o przekątnych 6,1 i 6,4 cala (większy wyświetlacz ma model S10+). Znajdziemy w nich też świetny aparat z szerokokątnym obiektywem i stabilizacją wideo. Nie brakuje bezprzewodowego ładowania innych urządzeń (zgodnych ze standardem Qi), oraz dostrojonych przez AKG głośników stereo z Dolby Atmos.

Galaxy S10 dostępne są w wersjach z pamięciami od 128 GB do 1 TB. Najtańsza wersja Galaxy S10 kosztuje na dziś 3950 zł, za S10+ zapłacimy 4100 zł. Kwoty nie uwzględniają omawianego zwrotu pieniędzy w ramach promocji.