1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Świetna karta i dobry telefon w tandemie. Smartfon OPPO za kartę kredytową Citi Simplicity

4 kroki wystarczą, by korzystać z karty kredytowej i zostać posiadaczem smartfona OPPO. Klienci, którzy zdecydują się na kartę Citi Simplicity otrzymają model OPPO AX7.

Świetna karta i dobry telefon w tandemie. Smartfon OPPO za kartę kredytową Citi Simplicity
148 interakcji
dołącz do dyskusji

Karta Citi Simplicity to najlepsza kredytówka na rynku. Piszę to z pełnym przekonaniem, bo zdecydowałem się na ten produkt finansowy ponad 2 lata temu i nie tylko nie żałuję, ale polecam go tym, którzy poszukują karty kredytowej. Moje obserwacje potwierdza 1. miejsce przez 4 lata z rzędu w plebiscycie Złoty Bankier. Karta Citi Simplicity została nagrodzona w 2016, 2017, 2018 i 2019 r.

Wcześniej korzystałem z plastiku w innym banku, raz w roku płacąc sporo pieniędzy za użytkowanie karty. Dlaczego? Bo warunki zniesienia opłaty były nie do spełnienia dla klienta takiego jak ja, który nie zadłuża się ponad miarę i używa karty kredytowej rozsądnie.

Pamiętam, że gdy polecano mi Citi Simplicity i kuszono brakiem opłat, początkowo zbyłem te namowy komentarzem, że znając moje szczęście opłaty zostaną wprowadzone 2 tygodnie po otrzymaniu karty. Nic takiego oczywiście się nie stało. Korzystam z Citi Simplicity od ponad 2 lat i potwierdzam to, co bank obiecuje na swojej stronie: Citi Simplicity to brak opłat za korzystanie z karty bez gwiazdek i dodatkowych warunków.

Dlaczego warto mieć kartę Citi Simplicity?

Pierwszy powód już wymieniłem. Drugi może być równie mocnym argumentem. Klienci, którzy złożą wniosek o kartę Citi Simplicity i spełnią kilka prostych warunków otrzymają smartfona OPPO AX7.

OPPO wkroczyło na polski rynek z przytupem i nie boi się konkurować z najlepszymi, czego dowodem był chociażby wyjątkowy na rynku model OPPO Find X. Producent myśli jednak również o tych klientach, którzy nie chcą wydać majątku na smartfona, a cenią sobie niezawodność. Przykładem takiego smartfona jest OPPO AX7. Można go otrzymać w ofercie z kartą Citi Simpicity.

Nagrodą powitalną jest AX7 z 4GB RAM i 64GB pamięci wewnętrznej, czyli ten wzmocniony model, bo na polskim rynku oferowana jest przede wszystkim słabsza wersja z 3 GB pamięci operacyjnej. 4 GB w zupełności wystarczą, by cieszyć się płynną pracą smartfona. 64 GB pamięci wewnętrznej to na tyle dużo, by nie martwić o wolne miejsce na zdjęcia czy aplikacje.

Ucieszą się również ci, którzy nie chcą ładować smartfona 2 razy dziennie. OPPO AX7 wyposażony został w duże ogniwo litowo-jonowe o pojemności 4230 mAh.

OPPO AX7 to także 3 aparaty. Przedni ma matrycę o rozdzielczości 16 Mpix, a z tyłu znajdziemy podwójny układ 13 i 2 Mpix. Ekran urządzenia ma przekątną 6.2'.

W jaki sposób otrzymać smartfon OPPO?

Żeby otrzymać nagrodę powitalną, czyli smartfona OPPO AX7 trzeba spełnić 3 warunki.

Po pierwsze i najważniejsze, musimy złożyć wniosek  o kartę kredytową Citi Simplicity na stronie Citi Handlowy.

Po drugie, w ciągu trzech pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy na korzystanie z karty, powinniśmy zalogować się co najmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citi.

Po trzecie, w tym samym czasie, czyli w ciągu trzech miesięcy kalendarzowych od zawarcia umowy, musimy dokonać transakcji na łączną kwotę minimum 4000 zł.

Co jeszcze daje karta Citi Simplicity?

Brak opłat za korzystanie z karty i smartfon na powitanie to nie wszystko. Z Citi Simplicity zapłacimy za pośrednictwem Google Pay. Otrzymamy również dostęp do programu Citi Specials oferującego zniżki u 300 partnerów banku (m.in. Booking.com i Link4) i w 100 restauracjach.

Sam polecam szczególnie przedsprzedaże biletów na koncerty dla klientów Citi. W ten sposób udało mi się nabyć wcześniej bilet na koncert Metalliki w Polsce.

Oferta dla nowych klientów, ważna do 20. 11. 2019 r. Oferta może powtarzać się w przyszłości. Przyznanie Karty Kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej przez Bank Handlowy w Warszawie S.A. RRSO 10,47% ( Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania).

* Materiał powstał we współpracy z bankiem Citi Handlowy

Lokowanie produktu