REKLAMA

Zapomnij o T-Mobile, jako o operatorze komórkowym. Od dzisiaj wchodzi Magenta 1 ze światłowodem i rozrywką online

T-Mobile stawia na walkę możliwościami, a nie samą ceną. Doskonale pokazuje to nowa oferta Magenta 1, w ramach której otrzymuje się nie tylko nielimitowane wiadomości rozmowy i pakiet danych, ale też internet światłowodowy oraz dostęp do Netfliksa.

02.07.2019 16.08
To nie jest zwykła aktualizacja. Mój T-Mobile to zupełnie nowa aplikacja
REKLAMA
REKLAMA

Magenta 1 to pakiet, który ma zawierać wszystkie usługi potrzebne typowemu użytkownikowi. Oczywiście klienci mają zróżnicowane potrzeby, dlatego Magenta 1 występuje w kilku wariantach: trzech dla użytkowników indywidualnych oraz trzech dla biznesowych.

Jakie usługi są dostępne w Magenta 1?

Najtańszy z nich to Magenta 1 S, który kosztuje 99 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu otrzymuje się nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a także krajowy pakiet danych o wielkości 5 GB, domowy światłowód bez limitu transferu o przepustowości 100 Mb/s oraz podstawowy plan Netfliksa pozwalający na oglądanie materiałów w jakości SD przez jednego użytkownika jednocześnie.

Droższy pakiet to Magenta 1 M, za którą należy zapłacić 124 zł miesięcznie. Od najtańszego pakietu różni się on obecnością nielimitowanej krajowej paczki danych oraz standardowego planu Netfliksa, który pozwala na oglądanie materiałów w jakości HD przez dwóch użytkowników w tym samym czasie.

t-mobile magenta 1 class="wp-image-961688"

Trzeci i najbardziej rozbudowany pakiet to Magenta 1 L za 144 zł miesięcznie. Od tańszego Magenta 1 M różni się on przepustowością światłowodu podwyższoną do 300 Mb/s oraz obecnością najwyższego pakietu Netfliksa, który pozwala na oglądanie materiałów w jakości Ultra HD nawet przez cztery osoby jednocześnie.

W każdym wariancie można dobrać dekoder z funkcją Google Cast i wsparciem 4K HDR za kwotę 10 zł miesięcznie oraz smartfon za kolejne 10 zł co miesiąc. Istnieje też możliwość zwiększenia prędkości łącza światłowodowego: 300 Mb/s to dopłata 10 zł do każdego rachunku. (oferta dla planu S i M), a prędkość 900 Mb/s wiąże się z dopłatą 30 zł. Ofertę można też rozszerzyć o pakiety ipla Sport i Eleven Sport w cenie 30 zł za 90 dni.

Magenta 1 jest też dostępna w wariancie dla firm

W tym przypadku najtańszy pakiet to Magenta 1 BIZNES M kosztujący 100 zł netto miesięcznie. Obejmuje on nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y nie tylko w Polsce, ale też innych krajach Unii Europejskiej. Dodatkowo otrzymujemy nielimitowany pakiet danych o prędkości 20 Mb/s, który jest współdzielony na wszystkich kartach SIM przypisanych do abonamentu, światłowód o przepustowości 100 MB/s oraz zestaw usług firmowych (Office 365 Business Essential, Zdalny IT Serwis, Norton Security Online), za który nie trzeba płacić przez pierwsze 6 miesięcy.

Droższy plan Magenta 1 BIZNES L kosztuje 110 zł netto miesięcznie. Od tańszego odpowiednika różni się on szybszym internetem mobilnym (60 Mb/s) oraz stacjonarnym (300 Mb/s). W tym przypadku zestaw usług firmowych nie zmienia się, ale trzeba za nie płacić dopiero po upływie 12 miesięcy.

t-mobile magenta 1 class="wp-image-961691"

Najbogatszy plan firmowy to Magenta 1 BIZNES VIP za 150 zł netto miesięcznie. W tym przypadku pakiet danych nie ma żadnych ograniczeń co do prędkości, internet światłowodowy oferuje przepustowość 900 Mb/s, a dodatkowe usługi są darmowe przez 18 miesięcy.

Przedsiębiorcy mogą też skorzystać z promocji na smartfony. Pierwsi klienci, którzy skorzystają z oferty światłowodowego dostępu do internetu dla firm, będą mogli zakupić Samsunga Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie obniżonej o połowę w stosunku do ceny standardowej.

REKLAMA

Oferty takie jak Magenta 1 to przyszłość usług

Gołe abonamenty powoli będą odchodzić do lamusa i w ogóle mnie to nie dziwi. Nowocześni użytkownicy potrzebują bowiem nie tylko możliwości prowadzenia rozmów i wysyłania SMS-ów oraz dużej paczki danych. Potrzebują także dodatkowych usług, które pozwolą im w pełni wykorzystać możliwości abonamentu lub prowadzić firmę. Nowa oferta Magenta 1 zdaje się mówić, że T-Mobile to rozumie i chce rozwijać się zamiast stać w miejscu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA