REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile rusza z nową ofertą Magenta 1. W pakiecie usługi mobilne, stacjonarne i nie tylko

Magenta 1 to nowa kompleksowa oferta T-Mobile, która obejmie pakiet usług mobilnych, stacjonarnych i do tego abonamenty w usługach rozrywkowych. Oto szczegóły nowego planu.

26.06.2019
12:14
t-mobile-wyniki-finansowe
REKLAMA
REKLAMA

Magenta 1 ma ambicję zostania pakietem, w którym mamy dostęp do wszystkich potrzebnych usług od operatora. Nowa usługa składa się z abonamentu komórkowego, internetu domowego (światłowodowego lub mobilnego) oraz usługi rozrywki. Oferta rusza już w najbliższy piątek, 28 czerwca 2019 r.

Klienci indywidualni mogą skorzystać z oferty Magenta 1 w wariancie S, M i L, kosztujących odpowiednio 99, 124 i 144 zł miesięcznie w bazowej wersji. Wariant podstawowy ma internet mobilny z limitem 5 GB, wariant średni ma nielimitowany internet mobilny, a wariant najwyższy to nielimitowany internet mobilny i domowe łącze światłowodowe o przepustowości 300 Mb/s.

Oto szczegóły każdej z oferty:

  • Magenta 1 S (99 zł/mies.): Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu UE, 5 GB internetu w kraju, domowy światłowód bez limitu transferu z szybkością 100 Mb/s i podstawowy plan Netflixa.
  • Magenta 1 M (124 zł/mies.): Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu UE, internet w kraju bez limitu, domowy światłowód bez limitu transferu z szybkością 100 Mb/s i podstawowy plan Netflixa.
  • Magenta 1 L (144 zł/mies.): Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu UE, internet w kraju bez limitu, domowy światłowód bez limitu transferu z szybkością 100 Mb/s i podstawowy plan Netflixa.
t-mobile magenta 1 class="wp-image-961688"

Do tego w każdym wariancie można dobrać dekoder za kwotę 10 zł/mies. oraz smartfon za kolejne 10 zł/mies. Istnieje też możliwość zwiększenia prędkości łącza światłowodowego: 300 Mb/s to dopłata +10 zł/mies. (oferta dla planu S i M), a prędkość 900 Mb/s wiąże się z dopłatą 30 zł/mies. Ofertę można też rozszerzyć o pakiety Ipli Sport i Eleven Sport.

Jest też oferta Magenta 1 dla firm.

Magenta 1 BIZNES to również pakiet usług łączący rozmowy, SMS-y internet mobilny, światłowód dla firmy oraz dodatkowe usługi firmowe. Oto pakiety:

  • Magenta 1 BIZNES M (100 zł/mies.) obejmuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i roamingu UE, internet współdzielony na wszystkich kartach SIM bez limitu, ale z ograniczeniem 20 Mb/s, światłowód 100 Mb/s, a także usługi: Office 365, Zdalny IT Serwis i Norton Security Online. Pierwsze 6 miesięcy jest darmowe.
  • Magenta 1 BIZNES L (110 zł/mies.) obejmuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i roamingu UE, internet współdzielony na wszystkich kartach SIM bez limitu, ale z ograniczeniem 60 Mb/s, światłowód 300 Mb/s, a także usługi: Office 365, Zdalny IT Serwis i Norton Security Online. Pierwsze 12 miesięcy jest darmowe.
  • Magenta 1 BIZNES VIP (150 zł/mies.) obejmuje rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i roamingu UE, internet współdzielony na wszystkich kartach SIM bez limitu i ograniczeń, światłowód 900 Mb/s, a także usługi: Office 365, Zdalny IT Serwis i Norton Security Online. Pierwsze 18 miesięcy jest darmowe.
t-mobile magenta 1 class="wp-image-961691"
REKLAMA

Przedsiębiorcy mogą też skorzystać z promocji na smartfony. Pierwsi klienci, którzy skorzystają z oferty światłowodowego dostępu do internetu dla firm, będą mogli zakupić Samsunga Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie obniżonej o 50 proc. w stosunku do ceny standardowej.

Oferta wygląda szczególnie ciekawie w najwyższym pakiecie dla biznesu. Jest to mocna propozycja, która z pewnością znajdzie wielu klientów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA