REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Od teraz możesz zapłacić za kurs iTaxi Blikiem. I zaoszczędzić nawet do 30 proc.

Promocja obowiązuje przez cały lipiec. Związana jest z wdrożeniem w aplikacji mobilnej iTaxi płatności jednym kliknięciem: One Click BLIK. Maksymalna kwota przewidywanego rabatu może wynieść 15 zł.

01.07.2019
12:18
iTaxi blik promocja
REKLAMA
192 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Usługi iTaxi dostępne są we wszystkich największych miastach Polski. Od Warszawy, Krakowa, Wrocław, Łódź i Gdańsk, przez Katowice i Poznań, do Rzeszowa, Sopotu i Lublina. Jak czytamy na stronie aplikacji, ta obsługuje w sumie 100 polskich miast i w każdym z nich działa z powodzeniem wygodna płatność przez aplikację mobilną.

Znane Polakom rozwiązania w taksówce.

Blik i iTaxi razem mają się bardzo dobrze.

Aplikacja iTaxi to naturalne środowisko dla płatności mobilnych BLIK. Dzięki połączeniu tych dwóch innowacyjnych rozwiązań, cała obsługa przejazdu i płatności za niego realizowana jest wyłącznie za pośrednictwem smartfona. BLIK wchodzi w zupełnie nowy segment rynku, jakim są przewozy osób oparte o wykorzystanie technologii. To segment w którym do tej pory królowała gotówka oraz karty – przekonuje Magdalena Kubisa, Dyrektor Rozwoju Biznesu Polskiego Standardu Płatności, operatora systemu BLIK.

W iTaxi wierzymy, że wygoda i bezpieczeństwo naszych pasażerów są najważniejsze. W związku z tym staramy się wdrażać technologiczne rozwiązania, które dokładnie odpowiadają na te potrzeby. Wprowadzenie metody płatności BLIK do naszej aplikacji to działanie w obu kierunkach. Z jednej strony dajemy wygodne narzędzie do płatności za przejazd, a jednocześnie jest to rozwiązanie, które Polacy dobrze znają i budzi ich zaufanie – uzupełnia Tomasz Soczówka, odpowiedzialny za strategiczne partnerstwa w iTaxi.pl.

A skoro jest już tak dobrze, to przecież może być jeszcze lepiej. I tak powstał pomysł na wakacyjną promocję.

iTaxi i blik zmniejszą rachunek za kurs.

Uruchomienie w aplikacji iTaxi płatności One Click BLIK wiąże się ze startem specjalnej promocji. W jej ramach klienci, którzy w lipcu zapłacą za przejazd taksówką Blikiem, mogą liczyć na 30-procentową zniżkę. Każdy użytkownik może korzystać z promocji dowolną liczbę razy. Jednak maksymalna kwota rabatu nie będzie wyższa niż 15 zł.

REKLAMA

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać?

Chcąc przynajmniej przez lipiec płacić mniejsze rachunki za taksówkowe kursy, trzeba przede wszystkim pobrać na swojego smartfona aplikację iTaxi (dostępna tak na Androida, jak i iOS). Potem trzeba założyć w aplikacji konto i ustawić płatności mobilne: „płatności BLIKIEM”. To tak naprawdę wszystko - można już tak płacić za kolejną podróż taksówką, za każdym razem potwierdzając transakcję aplikacją swojego banku. By skorzystać z tej promocji nie można w aplikacji iTaxi mieć aktywnego żadnego innego kodu promocyjnego.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA