REKLAMA

Od teraz możesz zapłacić za kurs iTaxi Blikiem. I zaoszczędzić nawet do 30 proc.

Promocja obowiązuje przez cały lipiec. Związana jest z wdrożeniem w aplikacji mobilnej iTaxi płatności jednym kliknięciem: One Click BLIK. Maksymalna kwota przewidywanego rabatu może wynieść 15 zł.

01.07.2019 10.18
iTaxi blik promocja
REKLAMA
REKLAMA

Usługi iTaxi dostępne są we wszystkich największych miastach Polski. Od Warszawy, Krakowa, Wrocław, Łódź i Gdańsk, przez Katowice i Poznań, do Rzeszowa, Sopotu i Lublina. Jak czytamy na stronie aplikacji, ta obsługuje w sumie 100 polskich miast i w każdym z nich działa z powodzeniem wygodna płatność przez aplikację mobilną.

Znane Polakom rozwiązania w taksówce.

Blik i iTaxi razem mają się bardzo dobrze.

A skoro jest już tak dobrze, to przecież może być jeszcze lepiej. I tak powstał pomysł na wakacyjną promocję.

iTaxi i blik zmniejszą rachunek za kurs.

Uruchomienie w aplikacji iTaxi płatności One Click BLIK wiąże się ze startem specjalnej promocji. W jej ramach klienci, którzy w lipcu zapłacą za przejazd taksówką Blikiem, mogą liczyć na 30-procentową zniżkę. Każdy użytkownik może korzystać z promocji dowolną liczbę razy. Jednak maksymalna kwota rabatu nie będzie wyższa niż 15 zł.

REKLAMA

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać?

Chcąc przynajmniej przez lipiec płacić mniejsze rachunki za taksówkowe kursy, trzeba przede wszystkim pobrać na swojego smartfona aplikację iTaxi (dostępna tak na Androida, jak i iOS). Potem trzeba założyć w aplikacji konto i ustawić płatności mobilne: „płatności BLIKIEM”. To tak naprawdę wszystko - można już tak płacić za kolejną podróż taksówką, za każdym razem potwierdzając transakcję aplikacją swojego banku. By skorzystać z tej promocji nie można w aplikacji iTaxi mieć aktywnego żadnego innego kodu promocyjnego.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA