REKLAMA

Nie tylko Liverpoolem i Realem człowiek żyje. Cyfrowy Polsat uzyskał prawa do Ekstraklasy

Cyfrowy Polsat rok temu dokonał wielkiego przejęcia praw do transmisji elitarnej Ligi Mistrzów. Większość kibiców została więc pozbawiona przed wieloma ważnymi wyborami, ponieważ najciekawsze futbolowe rozgrywki zostały podzielone między konkurujących ze sobą operatorów. 

12.07.2019 12.46
Cyfrowy Polsat uzyskał prawa do Ekstraklasy
REKLAMA
REKLAMA

Na szczęście operatorzy mają litość i się między sobą dzielą prawami. Dlatego też PKO Ekstraklasa w nadchodzącym sezonie będzie transmitowana nie tylko w Canal+, ale również na antenie Cyfrowego Polsatu.

Umowa zawarta pomiędzy nc+ a Cyfrowym Polsatem obejmuje mecze Ekstraklasy sezonów 2019/2020 oraz 2020/21, które będzie można oglądać na łamach Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport 4 (niektóre spotkania będą możliwe do obejrzenia w formule Multiliga+).

Tak skonstruowana umowa pozwoli zobaczyć wszystkie 296 meczów Ekstraklasy, ale też magazyny ligowe, skróty i analizy spotkań dotychczas zarezerwowane dla Canal+.

Cyfrowy Polsat i Ekstraklasa

To dobra wiadomość dla kibiców, ponieważ na chwilę obecną nie wiadomo, jak długo będziemy mogli oglądać polskie drużyny w elitarnej Lidze Mistrzów i elitarnej z perspektywy Polski Lidze Europy. Piast Gliwice w eliminacjach radzi sobie zaskakująco śmiało, ale przed nimi trudny mecz rewanżowy na własnym terenie. Legia Warszawa skompromitowała się wczoraj na lotniskach Gibraltaru, ale to jeszcze nie znaczy, że w stolicy nie zdobędzie kilku do kilkunastu bramek - co powinno być jej obowiązkiem.

REKLAMA

Powiedziałbym, że przynajmniej w PKO Ekstraklasie możemy być spokojni, że na murawę wybiegną do samego końca rozgrywek wszystkie zgłoszone do niej drużyny, ale z drugiej strony zimowe zamieszanie wokół Wisły Kraków uczy nas, że nawet tego nie możemy być w naszej wspaniałej lidze pewni.

Na pocieszenie dla abonentów Cyfrowego Polsatu czeka dużo piłki, nawet tej poważnej - abonenci Cyfrowego Polsatu mają już dostęp do meczów reprezentacji Polski w eliminacjach Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 i Ligi Narodów UEFA, Fortuny 1 Ligi, Pucharu Polski, Superpucharu Polski, meczów najlepszych europejskich lig – m.in. hiszpańskiej La Liga Santander, włoskiej Seria A TIM i niemieckiej Bundesligi, angielskiego Pucharu Anglii The Emirates FA Cup i Pucharu Ligi Angielskiej The Carabao Cup oraz oczywiście najbardziej prestiżowych na świecie rozgrywek Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA