REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Dzisiaj jest świetny moment, żeby kupić Kindle'a. Trwa Amazon Prime Day

Dobry czytnik jest niezbędny na wakacjach. Podczas Amazon Prime Day można go upolować w okazyjnych cenach. 

15.07.2019
18:07
Promocje na Kindle na Amazonie
REKLAMA
REKLAMA

Kocham papierowe książki, ale tylko tak długo, jak nie muszę się z nimi ruszać sprzed kanapy. Jeśli tylko gdzieś jadę, ożywa moja miłość do e-booków. W małych czytnikach (i chmurze) mieści się pokaźna biblioteka, której dźwiganie nie przeciąża kręgosłupa.

Na niemieckim Amazonie można dziś w promocyjnej cenie kupić dwa różne modele popularnego Kindle'a.

Dwa czytniki Kindle w promocji.

Standardowa cena świetnego Kindle Paperwhite 4 bez reklam to 139,99 eur, ale do jutra będzie można go kupić za 89,99 euro. To świetny sprzęt, który oferuje 8 GB pamięci i dobrej jakości wyświetlacz. Co lepsze, ten model jest wodoodporny, więc bez strachu można go zabrać do wanny na romantyczną sesję sam na sam z Panną Marple. Polska cena, przy założeniu, że skorzystamy z amazonowego przelicznika walut, wynosi 408,66 zł

Nowy Kindle jest nieco gorzej wyposażony od Paperwhite'a. Ma 4 GB, różni się także zagęszczeniem pikseli, które jest tu mniejsze i wynosi 167 ppi. Nie jest też wodoodporny, co dla miłośników czytania w otoczeniu wonnej piany, może być poważną wadą. Rekompensuje, przynajmniej do pewnego stopnia, to jednak jego cena. Ten model kosztuje do jutra 59,99 euro (jego normalna cena to 89,99 euro). Polska cena to 272,43 zł.

Jak kupować podczas Amazone Prime Day?

Najbliższy nam jest niemiecki Amazon, z którego zamówienie do Polski przesyłek jest dziecinnie proste. Strona sklepu jest przetłumaczona na polski, a wysyłka za co najmniej 39 euro nic nas nie kosztuje.

Warto pamiętać, że ceny są podane w euro i z niższym niemieckim VAT-em. Po pierwsze więc cena przy wysyłce z Polski jest nieco wyższa niż na stronie produktu. Po drugie, jeśli nie mamy Revoluta ani konta w tej walucie pozostaje nam przewalutowanie na Amazonie, choć trzeba pamiętać, że to niestety nie będzie robione po najkorzystniejszym dla nas kursie.

REKLAMA

Podczas Amazonm Prime Day firma przygotowuje promocje dla klientów, którzy mają wykupiony plan Amazon Prime, jeśli jednak nie jesteście jego subskrybentami, nie ma się co martwić. Promocja obejmuje też osoby, które korzystają z darmowego 30-dniowego okresu próbnego lub tygodniowego kosztującego 0,99 euro.

Warto zauważyć, że do Polski nie da się zamówić wersji czytników z reklamami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA