REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Samsung rusza z promocjami na Galaxy S10. Ubezpieczenie ekranu gratis i do 350 zł zwrotu

Huawei ma teraz kłopoty, więc Samsung nie zasypia gruszek w popiele. Koreańska firma rusza właśnie z kilkoma nowymi promocjami. Ubezpieczeniem ekranu na kwartał za darmo i 350 zł zwrotu gotówki przy zakupie Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10 Plus.

05.06.2019
14:31
samsung galaxy s10 ubezpieczenie ekranu zbita szybka
REKLAMA

Dwaj azjatyccy giganci rynku mobilnego walczą o dominację w Polsce. Można by rzec, że mamy obecnie dwóch liderów - w zależności od tego, jak liczyć sprzedaż. Huawei ma jednak teraz spore problemy ze względu na spór administracji Donalda Trumpa z chińskim rządem, co jest sporą szansą dla Samsunga.

REKLAMA

Firma, która jest liderem w ujęciu ilościowym na świecie i przez lata święciła triumfy w Polsce, ma teraz szansę na odzyskanie swoje pozycji. Pomóc w tym mają nowe programy promocyjne, które mogą przekonać niezdecydowanych klientów do zakupu smartfonów z rodziny Galaxy S10.

Klienci mogą otrzymać nawet 350 zł przy zakupie smartfonów Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10 Plus.

Pierwsza z promocji zakłada zwrot gotówki po zakupie jednego z nowych topowych telefonów marki Samsung. Konsumenci, którzy zdecydują się kupić telefony z rodziny Galaxy S10 i oddadzą przy okazji producentowi swój stary smartfon, mogą otrzymać dodatkowe 350 zł.

Aby wziąć udział w akcji, należy kupić jeden z objętych nią telefonów marki Samsung. Są to modele Galaxy S10e, Galaxy S10 lub Galaxy S10 Plus. Zakupu należy dokonać w sklepie Samsung Brand Store lub w sklepie jednej z sieci wybranych partnerów handlowych marki.

Samsung nazwał nową promocję Odkup Wiosna.

„Nagrodą” w niej jest voucher zwiększający wartość odkupu telefonu klienta o 350 zł. Akcja trwa do 28 lipca 2019 r. Kod pozwalający na uzyskanie dodatkowych środków przy sprzedaży smartfona niezależnie od jego wartości aktywny jest przez tydzień od daty jego pobrania, maksymalnie do 31 sierpnia 2019 r.

Uwaga! Ważne jest, by dokonać aktywacji telefonu przed 31 lipca 2019 r. Dopiero po aktywacji można pobrać wspomniany voucher za pośrednictwem aplikacji Samsung Members po zalogowaniu się na konto Samsung. Klient ma na to 14 dni. Trzeba też pamiętać, że liczba nagród jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Samsung Care+ Ubezpieczenie, czyli kwartał spokoju w cenie telefonu.

Możliwość odzyskania gotówki po zakupie to nie jedyna promocja, jaką dla klientów przygotował Samsung. Osoby, które nabędą smartfony Galaxy S10e, Galaxy S10 i Galaxy S10 Plus mogą otrzymać w pakiecie z telefonem ubezpieczenie wyświetlacza na trzy miesiące.

REKLAMA

Również i w tym przypadku z promocji można skorzystać aż do 28 lipca 2019 r. Wystarczy aktywować smartfon przed 31 lipca 2019 r. i zalogować się w aplikacji Samsung Members na konto Samsung. W jej ramach należy wypełnić formularz. Ma się na to 29 dni od momentu aktywacji.

Samsung Care+ Ubezpieczenie z pewnością ucieszy osoby, które zdają sobie sprawę, że mają dwie lewe ręce. Wymiana ekranu w topowych smartfonach to w końcu niemały koszt. Warto też przemyśleć, czy po upływie kwartału nie przedłużyć ubezpieczenia o kolejne 9 miesięcy za dodatkową opłatą.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA