REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Pakiety typu no-limits za połowę ceny w ofertach Plus na kartę. Wystarczy pobrać aplikację

Plus znowu zachęca klientów do skorzystania ze swojej aplikacji mobilnej. Teraz za użycie programu Mobilny Plus Online można uzyskać Pakiet bez limitu za połowę ceny.

03.06.2019
15:52
mobilny plus online aplikacja bonus prepaid na karte
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej oferują swoim klientom kilka różnych sposobów zarządzania kontem abonenckim. Oprócz telefonicznego biura obsługi klienta istnieją serwisy internetowe oraz aplikacje mobilne, dzięki którym można załatwić wszystkie formalności.

Aplikacje mobilne to bardzo wygodne narzędzia. Bez wypuszczania telefonu z dłoni można wykupić nowe pakiety, w tym krajowe oraz roamingowe, sprawdzić ile GB zostało do wykorzystania w danym okresie rozliczeniowym oraz jaka jest wysokość ostatniej faktury.

Nie wszyscy abonenci z tego typu narzędzi jednak korzystają, chociaż większość klientów w Polsce kupuje smartfony, które pozwalają na instalację dodatkowych aplikacji. Po części może wynikać to z braku zaufania, a po części z braku wiedzy. Plus chce to jednak zmienić.

Właśnie dlatego operator przyznaje bonusy za korzystanie z aplikacji Mobilny Plus Online.

Już wcześniej abonenci decydujący się na oferty prepaid oraz mix, którzy pobrali aplikację Mobilny Plus Online, mogli liczyć na pakiet internetu o wielkości 50 GB. Dzisiaj operator zachęca osoby korzystające z ofert typu „na kartę” do instalacji programu zniżką na jeden pakiet.

Jak podaje operator, promocja o nazwie „Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje od 1 do 30 czerwca. Skorzystać z niej mogą osoby, które wybrały oferty „Elastyczna na Kartę” i „Nowy Plush”, by skorzystać z usług głosowych oraz wiadomości SMS i MMS w modelu no-limits.

REKLAMA

Klienci, którzy pobiorą aplikację mobilną sieci Plus, będą mogli wykupić pakiety „Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu” w taryfie „Plus Elastyczna na Kartę” oraz „Rozmowy, SMS, MMS bez limitu” w taryfie „Nowy Plush” za połowę ceny. Aby otrzymać zniżkę, wystarczy pobrać aplikację Mobilny Plus Online.

Promocja jest jednorazowa i można z niej skorzystać tylko jeden raz dla danego numeru telefonu. Plus przypomina, że konieczne jest posiadanie aktywnego konta. Musi mieć ono ważność dla usług wychodzących, a klient musi zapewnić na nim środki pozwalające na pobranie opłaty za pakiet.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA