1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Santander Bank Polska proponuje Konto Jakie Chcę. Płatności zbliżeniowe nigdy nie były łatwiejsze

Lokowanie produktu

Polacy pokochali płatności bezgotówkowe. Dość powiedzieć, że pod koniec ubiegłego roku udział kart zbliżeniowych w ogólnej liczbie kart płatniczych osiągnął rekordowy poziom 84,1 proc. Planuje to wykorzystać Santander Bank Polska S.A. i promuje Konto Jakie Chcę.

13.06.2019
19:53
Konto Jakie Chcę od Santandera ułatwia płatności zbliżeniowe

Opłaty miesięczne za konto, dostępność funkcji wielowalutowych, instrumenty płatnicze i bankowość elektroniczna, aplikacja mobilna, płatności bezgotówkowe - to tylko niektóre z ocenianych elementów w kategorii „Konto osobiste” w tegorocznym rankingu Złoty Bankier 2019.

W tegorocznej edycji jednym z najbardziej zadowolonych mógł być Santander Bank Polska, któremu w udziale przypadł tytuł Złoty Bank 2019. Santander uznano za najlepszy także w kategorii „Konto osobiste” i „Kredyt gotówkowy”. Santander Bank Polska nie zamierza jednak zwalniać tempa i rozszerza wachlarz korzyści w Koncie Jakie Chcę.

Załóż Konto Jakie Chcę i sprawdź sam

Santander Bank Polska przekonuje, że Konto Jakie Chcę to zbiór samych korzyści. Wszystkie funkcje możesz samodzielnie dopasować do własnych preferencji. Nic nie zapłacisz za otwarcie konta i jego prowadzenie. Możesz korzystać z darmowych wypłat z bankomatów sieci Santander oraz bezpłatnych przelewów natychmiastowych w Santander online. Karta do konta również będzie bezpłatna, o ile dokonamy nią co najmniej 5 transakcji w ciągu miesiąca. Karta do konta w PLN może być kartą do wielu walut przy włączeniu funkcji Pakiet wielowalutowy. Dzięki temu można płacić za granicą bez kosztów przewalutowania (EUR, GBP, USD) oraz wypłacać gotówkę we wszystkich bankomatach za granicą bez opłaty banku. Konto Jakie Chcę ma także funkcję automatycznego oszczędzania.

Kolejnym benefitem Konta Jakie Chcę jest zwrot za płatności rachunków domowych. Mowa tutaj o 1 proc. wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, internet i telewizję. Premie, zwolnione z opodatkowania, są wypłacane do 7. dnia kalendarzowego kolejnego miesiąca.

Zakładanie Konta Jakie Chcę nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Parę minut zajmie wypełnienie internetowego arkusza danych. Potem pod wskazany adres przyjeżdża kurier z umową. Po jej dostarczeniu do banku - konto już jest aktywowane.

Płatności zbliżeniowe nigdy nie były takie proste

Płatności zbliżeniowe to jedna z funkcji, która ma Konto Jakie Chcę zdecydowanie wyróżniać na tle innych. W Santander Bank Polska zdają sobie sprawę, że coraz częściej dochodzi do sytuacji, w której klient chętnie wydałby jakąś część pieniędzy tylko traf chciał, że zapomniał portfela.

Konto Jakie Chcę nie dość, że w takich sytuacjach nie ogranicza możliwości klienta, to je dodatkowo rozszerza. Z Kontem Jakie Chcę zapłacisz zbliżeniowo za pomocą smartfona lub zegarka. Używając Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay, Blika czy korzystając z aplikacji Santander mobile.

Santander Bank Polska przekonuje, że Konto Jakie Chcę to też spora wygoda. Wygodnymi funkcjami kusi też aplikacja mobilna. W wybranych miastach można za jej pomocą np. zamówić taksówkę. W tym celu w aplikacji mobilnej wybieramy opcję „Bilety, Parkingi, Taxi”, a następnie „Zamów taksówkę”. Potem wybieramy trasę przejazdu, samą taksówkę i klikamy w „Zamawiam i płacę”. Wtedy zobaczymy orientacyjny czas oczekiwania i dostaniemy powiadomienie, jak taksówka będzie na miejscu. Po zakończeniu kursu klikamy w „Zapłać” i należna kwota automatycznie pobierana jest z konta.

W niektórych miastach z pomocą aplikacji mobilnej Konta Jakie Chcę zapłacimy też za parking. Tak się stanie m.in. w Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Gliwicach, Gorzowie Wlkp., Kaliszu, Kołobrzegu, Krakowie, Malborku, Międzyzdrojach, Opolu, Poznaniu, Radomiu, Rzeszowie, Siedlcach, Szczecinie, Toruniu, Wałbrzychu i Żorach.

Załóż konto i skorzystaj z premii

Można zarobić 80 zł za polecenie komuś konta. Poleconymi mogą być osoby pełnoletnie lub osoby małoletnie (w wieku od 13 do 18 lat) nie posiadające konta i karty debetowej w Santander Bank Polska. od 1 maja 2018 r.

*Materiał powstał przy współpracy z Santander Bank Polska.

Lokowanie produktu
Najnowsze