REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Obrót gotówkowy będzie mniejszym problemem. mBank prezentuje inteligentny wpłatomat kasjerski

Choć płatności bezgotówkowe są u nas bardzo popularne, to regulowanie należności za pomocą fizycznego pieniądza nie odchodzi do lamusa. Wolumen transakcji gotówkowych rośnie z roku na rok o 10 proc. mBank chce pomóc w tym względzie przedsiębiorcom i przedstawia inteligentny wpłatomat kasjerski.

13.06.2019
9:59
Inteligentny wpłatomat kasjerski od mBanku
REKLAMA
REKLAMA

Sieci handlowe, stacje paliw, hurtownie, depozytariusze kurierów czy punkty usługowe - to tutaj najcześciej wymieniana jest gotówka. Dla wielu przedsiębiorców wiąże się to jednak z pewnymi niedogodnościami. Chodzi chociażby o ograniczone bezpieczeństwo pieniędzy w kasie, wysokie koszty transportu czy zamrożenie pieniędzy od momentu wpłaty do kasy do momentu ich zaksięgowania na rachunku firmy.

Inteligenty wpłatomat kasjerski rozwiązuje te kłopoty.

Na te bolączki prowadzących własną działalność gospodarczą skuteczną receptą ma mBank. To inteligentny wpłatomat kasjerski, który powstał na bazie współpracy z klientami biznesowymi, m.in. siecią stacji paliw BP.

mBank chce pomagać przedsiębiorcom.

REKLAMA

mBank przekonuje, że inteligentny wpłatomat kasjerski to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce. Skala współpracy w tym względzie z konkretnym przedsiębiorcą - to kwestia indywidualnych ustaleń. Dokonywane jest to w oparciu o takie informacje jak: wolumen gotówki w konkretnych punktach, sezonowość oferty czy usług, zmienność obrotów, specyfikacja banknotów i bilonu używanych w danym obrocie czy dostęp do Internetu. Klient może wybrać zarówno typ urządzenia, jak i model obsługi oraz sposób finansowania.

To nie pierwszy ukłon ze strony mBanku w kierunku prowadzących własny biznes. Wcześniej proponowali już, w ramach Programu Polska Bezgotówkowa, przenośne lub stacjonarne terminale płatnicze First Data Polcard. Udostępnili też prosty i intuicyjny system raportowania wraz ze wszystkimi danymi o transakcjach płatniczych w czasie rzeczywistym.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA