REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Światłowód w Plusie przyspiesza. Internet nawet do 1 Gb/s i to nie tylko dla nowych klientów

Plus postanowił przyspieszyć swój światłowód. Ucieszy to nie tylko nowych klientów, ale również obecnych. Abonenci mogą liczyć na internet do 1 Gb/s bez dodatkowych opłat.

07.05.2019
17:01
plus 2
REKLAMA

Kolejny polski operator oferuje swoim klientom internet stacjonarny o przepustowości 1 Gb/s. Wczoraj ogłosiła to Netia, a teraz Plus, który korzysta z infrastruktury Netii, uznał, że najwyższa pora przyspieszyć internet światłowodowy u swoich klientów.

REKLAMA

Dobra wiadomość jest taka, że z wyższych przepustowości skorzystają nie tylko nowi abonenci, jak to czasem bywa w podobnych przypadkach. Mogą na nie liczyć wszystkie osoby korzystające z usług firmy Plus.

Internet stacjonarny w Plusie - nawet do 1 Gb/s dla obecnych klientów.

Na maksymalną przepustowość światłowodu od Plusa, wynoszącą teraz 1 Gb/s, mogą liczyć osoby, które do tej pory płaciły za łącza o przepustowości 600 Mb/s i 900 Mb/s. W przypadku osób, które korzystały z internetu pozwalającego pobierać dane z prędkością 300 Mb/s, od teraz maksymalne transfery to 500 Mb/s.

Nowi klienci już od wczoraj mogą cieszyć się z wyższych prędkości. U obecnych klientów nowe transfery aktywują się automatycznie. Informacja na ten temat będzie rozsyłana wraz z najbliższą fakturą. Ważne jest też to, że ceny pozostają na dotychczasowym poziomie.

plus internet 1 gbps class="wp-image-932780"

Plus uprościł przy okazji swoją ofertę.

Od teraz w ramach usługi Plus Internet Stacjonarny, która w zależności od dostępności infrastruktury korzysta z technologii światłowodu, kablówki, Ethernetu lub kabli miedziowych, operator oferuje trzy prędkości internetu: do 150 Mb/s, do 500 Mb/s oraz do 1 Gb/s. Oprócz tego osobna oferta przygotowana została dla mieszań, domów jednorodzinnych i małych firm. Cennik prezentuj się następująco:

REKLAMA
  • do 150 Mb/s za 60 zł dla mieszkań, 80 zł dla domków i 50 zł netto dla SOHO;
  • do 500 Mb/s za 80 zł dla mieszkań, 100 zł dla domków i 65 zł netto dla SOHO;
  • do 1 Gb/s za 100 zł dla mieszkań, 120 zł dla domków i 80 zł netto dla SOHO.

Oprócz tego Plus oferuje swoim klientom dodatkową kartę SIM, która pozwala korzystać z mobilnego internetu LTE w kilku dwóch wariantach: 0 zł za 5 GB i 50 zł za 100 GB (lub 40 zł netto dla SOHO). Można dokupić też dodatkowe pakiety gigabajtów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA