REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Telefony za złotówkę, gigabajty internetu i muzyka bez limitów. Oto 4 nowe Plany Mobilne w Orange

Po hucznej premierze innowacyjnego Orange Flex przyszedł czas na bardziej przyziemne zmiany. Orange wprowadza do swojej oferty nowe taryfy: z większą ilością darmowego Internetu i usług i z telefonami w niskich cenach.

13.05.2019
13:22
orange plany mobilne
REKLAMA
REKLAMA

Wprowadzane do sieci Orange nowe Plany Mobilne pojawią się w czterech odmianach: za 35, 45, 55 i 75 zł. Ten najtańszy zapewnia nam nielimitowane rozmowy głosowe, SMS-y i MMS-y w kraju i na terenie UE za 0,20 zł sztuka, 3 GB Internetu na ternie Polski i UE (po przekroczeniu limitu prędkość łącza zostanie ograniczona do 16 Kb/s) oraz trzy darmowe miesiące usługi Music Pass (za chwilę ją omówimy).

Wersja za 45 zł zapewnia nam darmowe SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci komórkowych, 7 GB Internetu (w tym 3,76 GB w roamingu UE). Wersja za 55 zł to powiększony pakiet internetowy do 15 GB (w tym 4,59 GB w roamingu UE) a za 75 zł otrzymamy pakiet 30 GB (w tym 6,26 GB w UE).

Osoby które zdecydują się na więcej niż jedną kartę SIM (na przykład podłączając do Planów Mobilnych naszą drugą połowę czy rodzinę) otrzymamy zniżkę na abonament w wysokości 20 zł (wyłączając z tego Plan Mobilny 35) za każdą kartę. Każda dodatkowa karta SIM to również dodatkowe 3 GB Internetu na koncie. Klienci przedłużający umowę mogą wybrać jeden bonus: pakiet 5 GB, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, Stanów Zjednoczonych i Kanady lub Music Pass.

Nowe Plany Mobilne w Orange

orange plany mobilne class="wp-image-936221"

Co to jest Music Pass w Planach Mobilnych Orange?

Osoby kupujące dowolny Plan Mobilny otrzymają bezpłatny nielimitowany transfer danych w ramach serwisów muzycznych na trzy miesiące. Obsługiwane usługi muzyczne to Tidal, Spotify, Deezer, Polskie Radio, Amazon Music i Apple Music. Po okresie promocyjnym usługa wyłączy się automatycznie. No chyba, że sami wyrazimy wolę jej kontynuacji, już za opłatą.

A do Planu Mobilnego Orange telefony za złotówkę

orange plany mobilne class="wp-image-936224"

Orange przygotował do Planów Mobilnych ofertę zestawów z telefonami. Co szczególnie miłe, do wspomnianych zestawów słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi telefon z oferty są dodawane za symboliczną złotówkę przy zakupie wybranego Planu Mobilnego z telefonem. Posłużmy się przykładem.

Dokupując do Planu Mobilnego 55 telefon Samsung Galaxy A20e za 40 zł miesięcznie, można wybrać: bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds lub drugi smartfon Xiaomi Redmi 6A lub Samsung Galaxy A10 za 1 zł. W promocyjnych cenach są także urządzenia Huawei: Huawei P30 lite z zegarkiem Huawei GT Classic, Huawei P smart 2019 z Huawei Y5 2019, a także Huawei Y6 2019 z Huawei Y5 2019.

A i jeszcze jedno: połączenia z UE w Orange będą tańsze

REKLAMA

Klienci sieci Orange i nju mobile dzwoniący z Polski na numery stacjonarne i komórkowe w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego zapłacą nie więcej niż 1 zł za minutę połączenia. W Planach Mobilnych sieć wprowadza też dwa nowe pakiety na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady: cykliczny, za 10 zł miesięcznie (100 minut) lub jednorazowy za 20 zł w którym otrzymamy 200 minut.

Dodatkowo, klienci wyjeżdżający poza Unię Europejską mogą skorzystać z pakietów roamingowych Go. Pierwszy kosztuje 150 zł, zapewni on nam 150 MB danych oraz 1,5 zł za minutę połączenia, wysłanie SMS-a lub SMS-a. Drugi, za 500 zł, zwiększa limit danych do 500 MB.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA