REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Na otwarciu największego salonu Xiaomi w Polsce będą smartfony tańsze o 1000 zł

Jako użytkownik kilku sprzętów Xiaomi twierdzę, że magia tej firmy polega tylko i wyłącznie na świetnych (czyli niskich) cenach jej sprzętów. Jeśli dołożymy do tego promocje z okazji otwarcia największego salonu Xiaomi w Polsce, warto będzie stanąć w kolejce do wejścia.

17.05.2019
13:58
Otwarcie salonu Xiaomi we Wrocławiu
REKLAMA
REKLAMA

Salon ten mieścić się będzie w warszawskiej Galerii Młociny i zacznie działać od 23 maja (czyli od przyszłego czwartku). Normalnie, otwarcia nowych salonów producentów nie są przesadnie ekscytujące z perspektywy klienta. W tym przypadku jest jednak inaczej, ze względu na promocje, którymi Chińczycy chcą przyciągnąć jak najwięcej ludzi w pierwszym dniu funkcjonowania ich nowego salonu.

Otwarcie nowego salonu Xiaomi - 7 promocji na start

nowy-salon-xiaomi-w-warszawie-promocje-galeria-mlociny-1 class="wp-image-939773"

Niewykluczone oczywiście, że liczba przecenionych urządzeń jeszcze się powiększy. Xiaomi doskonale wie jak budować napięcie, dlatego zamiast od razu opublikować pełną listę promocji, co jakiś czas informuje o nowych. Do 23 maja zostało wszak jeszcze trochę czasu. No dobrze, to co właściwie będzie można kupić taniej?

Hitem otwarcia salonu będzie zapewne Xiaomi Mi Mix 2S, którego normalna cena w polskiej dystrybucji wynosi 2390 zł. Pierwszych 100 chętnych klientów będzie mogło kupić go na otwarciu za 1399 zł, czyli taniej o prawie 1000 zł. I zanim powiecie, że ta cena nie jest wcale taka atrakcyjna, w porównaniu z cennikiem chińskich sklepów, warto pamiętać o tym, że sprzęt z polskiego salonu objęty jest gwarancją honorowaną w naszym kraju. Wbrew pozorom jest to całkiem ważne - przekonałem się o tym na własnej skórze.

Tak samo dobrą okazją wydaje się być smartfon Xiaomi Mi 8 6/64 GB, którego w dniu otwarcia nowego salonu Xiaomi będzie można kupić za 1399 zł. Niestety, tak samo jak w przypadku Mi Mix 2S liczba sztuk objętych promocją ograniczona będzie do 100. Także kto pierwszy, ten lepszy.

Kolejny przeceniony smartfon to Xiaomi Redmi S2. I znowu - pierwsze 100 sztuk w nowym salonie będzie można kupić za 399 zł, czyli o 3 stówki taniej, niż w polskiej dystrybucji. Przy takiej obniżce warto rozważyć zakup zapasowego telefonu, którego nie będzie wam żal zabrać na imprezę, w góry, na kajaki, czy gdziekolwiek indziej, gdzie delikatny sprzęt elektroniczny zazwyczaj bywa zagrożony.

A jeśli ktoś nie potrzebuje kolejnego smartfona, zawsze może wybrać się na otwarcie nowego salonu Xiaomi po sportową kamerą Mi Action Camera 4K, która sprzedawana będzie za 399 zł (100 zł taniej, niż normalnie). Liczba egzemplarzy objętych promocją również wynosi 100.

To nie koniec

Nie są one już tak spektakularne, ale za to obejmować będą po 1000 egzemplarzy danego modelu, co oznacza większą szansę na ich zakup. Najbardziej polecałbym zakup powerbanku Mi Power Bank 2S (10000 mAh, szybkie ładowanie) za 49 zł (50 zł taniej, niż normalnie). Mam już kilka powerbanków od Xiaomi i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Za taką cenę polecam od razu kupić kilka sztuk. Nadwyżkę zawsze można komuś sprezentować.

REKLAMA

Na koniec zostały nam dwa zegarki. A raczej zegarek Xiaomi Amazfit BIP i opaska fitnessowa Xiaomi Mi Band 3. To pierwsze urządzenie będzie kosztować 199 zł (pierwsze 1000 sztuk), a to drugie 99 zł (pierwsze 1000 sztuk). Tanio, można kupić chociażby z ciekawości.

Jeśli żaden z tych sprzętów do was nie przemawia, warto obserwować profil Xiaomi Polska na Facebooku. Do otwarcia nowego salonu zostało jeszcze trochę czasu, więc niewykluczone, że to nie koniec planowanych promocji. Widziałbym tam jeszcze przeceny na laptopy Mi Air.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA