REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nintendo rozpieszcza gości Electronics Show 2019. Na targach można sprawdzić masę gier na Switcha

Entuzjaści konsoli Switch mają czego szukać na Electronics Show 2019. Nintendo pokazało masę gier i kilka różnych kontrolerów. Do tego doszły zestawy Nintendo Labo.

10.05.2019
13:45
electronics show nintendo switch 10
REKLAMA
REKLAMA

Na największych polskich targach elektroniki użytkowej pojawiła się masa atrakcji dla graczy. Jedną z nich jest stoisko Nintendo. Japoński producent nie poskąpił stanowisk z grami, na których można przetestować nie tylko najgłośniejsze tytuły wydane na konsolę Switch, ale również kilka różnych kontrolerów.

electronics show nintendo switch 14 class="wp-image-935153"

W co dokładnie można zagrać na stoisku Nintendo podczas Electronics Show 2019?

W oczy rzuciły mi się przede wszystkim stanowiska z Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Arms oraz Pokemon Let’s GO. Odwrócone one były bowiem frontem do zwiedzających targi. Po ich drugiej stronie znalazło się drugie tyle ciekawych tytułów: Mario Kart 8 Deluxe, Super Mario Bros U Deluxe, Hellblade: Senua’s Sacrifice oraz Cuphead.

Na tym oczywiście nie koniec. Na stoisku można było znaleźć też cztery stanowiska z grami z serii FIFA. Obok pozostałych kolumn umieszczono cztery Switche z uruchomionymi kopiami Kirby Star Allies i dwie z Captain Toad: Treasure Tracker. Nie zabrakło też konsol z Joy-Conami w innych kolorach z Mario Tennis Aces.

 class="wp-image-935150"

Stoisko uzupełniały takie gry jak Super Smash Bros., Yoshi, Super Mario Party. Nie zabrakło nawet darmowego Fortnite’a, aczkolwiek nie był on jakoś przesadnie eksponowany. Nintendo stawia głównie na własne marki.

Nintendo Switch na tegorocznym Electronics Show to nie tylko gry.

Oczywiście produkcje uruchomione na Switchach to najważniejsza atrakcja stoiska Japończyków na Electronics Show 2019, ale osoby zainteresowane sprzętem Nintendo mogli sprawdzić podczas targów w praktyce również różne kontrolery. Świetnie oddają one hybrydową naturę konsoli.

Na nowej konsoli Nintendo można grać m.in. w trybie mobilnym z kontrolerami Joy-Con umieszczonymi w obudowie. Switcha można jednak podpiąć też do telewizora za pomocą stacji dokującej. Można wtedy sterować awatarem za pomocą Joy-Conów, które mają czujnik ruchu, padem o nazwie Pro Controller - i nie tylko.

electronics show nintendo switch 12 class="wp-image-935156"
REKLAMA

Fajną ciekawostką jest Poke Ball Plus, czyli kontroler w kształcie Poke Balla zaprojektowany z myślą o grze Pokemon Let’s GO. Do tego dochodzi cała strefa Nintendo Labo, w której dzieci i dorośli mogą wspólnie bawić się elektroniką oraz dedykowanymi jej… kartonami.

Jeśli cały czas bijecie się z myślami, czy warto kupić Switcha, możecie sprawdzić go w praktyce wraz z akcesoriami podczas Electronics Show 2019 jeszcze do niedzieli.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA