REKLAMA

Konferencja Google I/O 2019 – live blog Spider’s Web

O godzinie 19:00 rozpocznie się konferencja Google I/O. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

07.05.2019 13.39
Konferencja Google I/O 2019 – live blog Spider’s Web
REKLAMA
REKLAMA

Google I/O, podobnie jak Microsoft Build i WWDC Apple'a, to konferencja organizowana rokrocznie z myślą o twórcach oprogramowania. Media technologicznie relacjonują ją szczegółowo, bo prezentowane nowości dotyczą przecież także konsumentów. Podczas prezentacji otwierającej konferencji raczeni jesteśmy nie tyle dużą dawką szczegółów technicznych i nowych rozwiązań, co swoistą wizją giganta na kolejny rok.

Google I/O 2019 - czego się spodziewać?

Szczegółowy tekst na temat oczekiwań napisał już Łukasz Kotkowski. Warto przywołać jednak najważniejsze punkty z jego listy. Wśród oczekiwanych produktów i usług znajdziemy kolejną wersję Androida. O Androidzie Q wiemy póki co niewiele i liczymy, że konferencja to zmieni.

Spore oczekiwania dotyczą smartfona z logo Google'a. Według przecieków ujrzymy taniego Piksela 3a. Ważnym elementem I/O powinna być też platforma Google Stadia, która zaoferuje usługę strumieniowania gier. Co prawda firma przeznaczyła dla tej usługi osobną konferencję w marcu, ale I/O to idealna okazja, by zdradzić więcej szczegółów na jej temat.

Oglądaj na żywo i komentuj Google I/O 2019

Prezentację z konferencji Google I/O będzie oczywiście można oglądać na żywo:

Na Spider's Web będziemy na bieżąco relacjonować i opisywać nowości prezentowane przez Google. Zapraszamy również do śledzenia livebloga z tego wydarzenia.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA