REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nowe pakiety Orange Love. Sprawdzamy ofertę z telewizją Orange TV w pakiecie

07.03.2019
16:51
Orange Love pakiet Orange TV cennik
REKLAMA

Orange uaktualnił właśnie swoją ofertę. Sprawdzamy, co dokładnie oferuje klientom zainteresowanym Orange Love i Orange TV.

REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej już dawno się zorientowali, że łączenie kilku abonamentów na jednym rachunku w zamian za rabaty to świetny sposób na utrzymanie klienta. Orange, czyli jeden z dostawców usług mobilnych oraz internetu stacjonarnego w Polsce, doskonale to rozumie. Wie, że oferowanie smartfonów z kartami SIM i modemów to dzisiaj już za mało.

Orange Love i Orange TV już teraz cieszą się popularnością.

Oprócz usług mobilnych i stałego łącza, w tym światłowodu, abonenci operatora od dawna mogą wykupić również telewizję Orange TV. Dzięki taryfom Orange Love, które łączą kilka usług na jednym rachunku, można obniżyć miesięczny koszt takiego pakietu. Jest to dużo bardziej opłacalne w porównaniu do oddzielnych abonamentów. Oferta telewizyjna jest bogata w treści. Klienci mogą liczyć na wiele filmów, seriali i transmisji sportowych w 4K.

Na ten moment z wprowadzonej dwa lata temu oferty Orange Love korzysta już 1,2 mln abonentów. Na telewizję Orange TV zdecydowało się natomiast już 950 tys. osób. Specjalnie to nie zaskakuje, bo jak podaje operator, 2/3 jego klientów nadal nie wyobraża sobie życia bez telewizji. Lwia większość posiadaczy telewizorów nadal ogląda telewizję linearną. Osoby korzystające wyłącznie z usług VOD są ciągle w mniejszości.

orange love pakiety orange tv 1 class="wp-image-900765"

Orange Love - dwa nowe pakiety

Operator dobrze wie, jakie są preferencje jego klientów. Ci nadal są zainteresowani telewizją linearną. Właśnie dlatego Orange chwali się, że oferuje już 181 kanałów, w tym 3 nadające w 4K. Oprócz klasycznych programów telewizyjnych w ofercie znalazły się kanały sportowe (Canal+ Sport 1/2, Eleven Sport 1, Polsat Sport Extra HD), filmowe i serialowe (Canal+ Film, HBO, Animal Planet HD, National Geographic Wild, Discovery HD) oraz oferta programów dla dzieci (Disney Channel, MiniMini+, Boomerang).

Dla osób, które są zainteresowane linearną telewizją z pakietami kanałów tematycznych, powstały nowe pakiety Orange Love Extra i Orange Love Premium. Dotychczasowe, pod nazwami Orange Love Mini i Orange Love Standard, w ofercie oczywiście pozostają. Są odpowiednio tańsze. W wyższych i droższych taryfach miłym dodatkiem - oprócz oszczędności rzędu od 20 do nawet 40 zł przy kilku usługach opłacanych naraz - jest znacznie większa paczka internetu mobilnego niż w podstawowym pakiecie.

Co dokładnie wchodzi w skład pakietu Orange Love Extra?

Osoby, które zdecydują się na pakiet Orange Love Extra, mogą liczyć na internet domowy, w tym światłowodowy wraz ze Smart Wi-Fi. Do tego dochodzi telewizja: 168 kanałów, w tym 100 w rozdzielczości HD. Są to m.in. Eleven Sports i Polsat Sport HD.

Oprócz tego można liczyć na bibliotekę treści 4K w modelu VOD oraz usługa Orange TV Go, która pozwala korzystać z telewizji Orange na urządzeniach mobilnych. Kosztuje to wszystko od 149,99 zł miesięcznie, a stawka rośnie przy podnoszeniu prędkości internetu stacjonarnego.

Uzupełnieniem oferty Orange Love Extra jest karta SIM, która pozwala na dostęp usług głosowych i wiadomości w modelu no-limits oraz paczkę internetu mobilnego o wielkości 10 GB. Dodatkowym bonusem jest smartfon Huawei Y6 2018 za 1 zł. Do tego można dobrać dodatkowo inny smartfon w atrakcyjnej cenie.

Nowe pakiety Orange Love Orange TV class="wp-image-900738"

Orange Love Premium - pakiet dla bardziej wymagających.

Ceny wyższego abonamentu zaczynają się od 219 zł miesięcznie. Oprócz internetu domowego można liczyć na 181 kanałów TV. 113 z nich oferowanych jest w rozdzielczości HD. Do tego dochodzi telewizja oraz materiały VOD w rozdzielczości 4K. Oprócz usługi Orange TV Go dostępne jest też HBO GO. W ramach pakietu klienci mogą liczyć na dostęp do wszystkich kanałów stacji Canal+ i HBO.

Do tego dochodzi karta SIM do smartfona. Ta dostępna jest z usługami głosowymi i wiadomościami w modelu no-limits. Paczką internetu na tej karcie ma z kolei wielkość 20 GB. Osoby, które zdecydują się na Orange Love Premium, mogą wykupić telefon Huawei Y6 2018 - również za złotówkę. Podobnie jak w przypadku tańszej taryfy, również i tu można opcjonalnie dobrać inny smartfon za dodatkową opłatą.

Dodatkowe smartfony w ofertach Orange Love Extra i Orange Love Premium.

Abonenci pakietu Orange Love Extra mogą dokupić smartfon iPhone XR 64 GB za 145 zł miesięcznie. Są to raty rozłożone na 2 lata. Z kolei w pakiecie Orange Love Premium razem z abonamentem na usługi głosowe można wykupić na raty smartfon Samsung Galaxy S10+ 128 GB. Kosztuje to co miesiąc 167 zł. Również przez 2 lata.

Osoby, które potrzebują dokupić nie telefon, a telewizor, mogą zdecydować się na abonament Orange Love Premium i model Smart TV LG 55 za 71 zł miesięcznie. Alternatywą dla osób, które nie potrzebują telewizora ani telefon, jest notebook HP 255 G6. Za niego trzeba płacić przez 2 lata 62 zł miesięcznie.

orange love pakiety orange tv 1 class="wp-image-900762"

Orange Love Standard i Orange Love Mini nie znikają z oferty.

Klienci, którzy nie potrzebują pakietów Orange Love Extra i Orange Love Premium, mogą zdecydować się na taryfę Orange Love Standard. Łączy ona w cenie 99,99 zł miesięcznie cztery usługi: telewizję, internet, telefon stacjonarny i abonament komórkowy.

Oprócz tego można skorzystać z pakietu Orange Love Mini, który pozwala na wykupienie dwóch usług na jednej umowie. Mowa o internecie i karcie SIM z abonamentem na telefon. Kosztuje to jeszcze mniej, czyli dokładnie 79,99 zł miesięcznie.

Do tego dochodzą elastyczne pakiety.

Operator uznał, że dotychczasowej ofercie brakowało elastyczności. Klienci, którzy decydują się na długoterminowe zobowiązanie, chcieliby mieć wpływ na kształt oferty również po podpisaniu umowy - nie tylko w postaci opcji trwałego przejścia na wyższy pakiet. Właśnie z tego powodu Orange przygotował dodatkowe pakiety Orange TV.

REKLAMA

Tematyczne pakiety kanałów można wykupić bez podpisywania umowy lojalnościowej. W dodatku przy pierwszym zamówieniu, pierwszy miesiąc pakietu jest gratis. To dobry sposób na to, żeby przetestować w praktyce konkretne paczki kanałów tematycznych. Dzięki temu można dobrać te, które faktycznie okażą się przydatne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA