1. Spider's Web
  2. Technologie

Biegasz? Wystarczy jeden komentarz, żeby wygrać miesiąc profesjonalnego treningu oraz zestaw sportowy Huawei!

Lokowanie produktu

Do wszystkiego jest aplikacja i do wszystkiego jest jakieś smart urządzenie. Czasem jednak - zwłaszcza jeśli chodzi np. o bieganie - pomoc i doświadczenie prawdziwego eksperta są nieocenione. O czym niektórzy z was będą się mogli niedługo przekonać.

30.03.2019
9:00
Biegasz? Wystarczy komentarz, żeby wygrać zestaw sportowy Huawei

Można oczywiście realizować wszystkie treningi we własnym zakresie, bazując na instrukcjach z internetu albo gotowych planach treningowych podsuwanych nam przez zegarki czy opaski. Ale przy każdym takim gotowcu zawsze przeczytamy, że nic nie zastąpi treningu z prawdziwym trenerem, a zegarek sportowy to przede wszystkim asystent treningów.

Zgadasz się z tym? Doskonale, mamy dla ciebie świetne informacje. Nie zgadzasz się? Też dobrze, bo mamy coś, co może pomóc ci zmienić zdanie.

Zasady są banalnie proste. Wystarczy wejść na BLOG HUAWEI, a potem w komentarzach napisać, dlaczego to właśnie wy powinniście wziąć udział w tym projekcie.

 class="wp-image-911697"

Czy dopiero zaczynacie biegać i chcecie pokonać swoje pierwsze 5 albo 10 km? Czy próbujecie odzyskać formę po dłuższej przerwie, a może poprawić wasz życiowy czas w maratonie albo przygotować się do górskich biegów? Każdy powód jest dobry, o ile uda wam się go odpowiednio ciekawie uargumentować. Wszystkie chwyty dozwolone - możecie opisać, skąd wzięła się wasza pasja do biegania, jakie cele biegowe chcecie osiągnąć albo co chcecie uzyskać dzięki bieganiu. A może po prostu chcecie przetestować nowy zegarek Huawei?

Z tych wszystkich zgłoszeń wybrane zostaną trzy, których autorzy lub autorki przejdą do kluczowego etapu projektu. Swoje komentarze możecie dodawać do 28 marca 2019 r. Szczegółowe zasady znajdziecie w tym miejscu.

Co jest nagrodą? Zegarki, wagi, słuchawki i najważniejsze - profesjonalny trening.

Cała trójka otrzyma od Huawei idealny na start cyfrowy zestaw dla biegacza. Pierwszym kluczowym elementem będzie zupełnie nowy zegarek Huawei Watch GT, którego premiera będzie miała miejsce już jutro w Paryżu. Póki co nie możemy niestety zdradzić zbyt wielu szczegółów na jego temat, ale już teraz możemy być pewni, że będzie wyposażony w jeszcze dokładniejszy wbudowany czujnik tętna z rozbudowaną gamą mierzonych parametrów, a przy okazji pojawi się jeszcze bardziej precyzyjny moduł lokalizacji oraz jeszcze wydajniejszy akumulator (do 22 godzin pracy z GPS).

 class="wp-image-909288"

Do tego, trojka wybranych biegaczy otrzyma inteligentną wagę Huawei, pozwalająca na bieżąco monitorować masę i skład naszego organizmu m.in. tkankę tłuszczową i masę mięśniową. Natomiast trzecim elementem będą słuchawki bezprzewodowe Huawei Sport, świetnie nadające się do biegania dzięki mocnemu basowi i wygodnej konstrukcji.

Trójka szczęśliwców będzie miała więc cyfrowy niezbędnikdo biegania. Nie będą jednak skazani na samodzielny dobór ćwiczeń lub programu treningowego (choć i takie w Huawei Health znajdziemy). Osoby wybrane w oparciu o komentarze na BLOGU HUAWEI będą przez miesiąc trenować pod okiem Wojciecha Staszewskiego, profesjonalnego trenera, który sam ukończył 60 maratonów, i pod okiem którego wiele osób albo zaczynało swoją przygodę z bieganiem, albo szlifowało swoje umiejętności.

Oczywiście w ciągu miesiąca prawdopodobnie nie uda się wytrenować mistrza Polski w bieganiu, ale każdy, kto choć przez chwilę trenował z profesjonalistą, wie, jak wiele można się w ten sposób nauczyć. I jak bardzo może to zaprocentować w dalszych treningach, niezależnie od tego, na jakim poziomie jesteśmy.

I tak - to wszystko, czyli idealny zestaw do przygotowania się na nowy sezon na dowolnym poziomie - można wygrać w zamian za komentarz.

Opiszcie więc w tym miejscu, dlaczego to właśnie wy powinniście otrzymać od Huawei zestaw sprzętu i wziąć udział w profesjonalnych treningach!

Oczywiście o przebiegu treningów będziemy cały czas informować, więc każdy będzie mógł podejrzeć co i jak. Sam pewnie skuszę się, żeby popróbować tego, co będzie robić trójka szczęśliwców.

* Wpis powstał przy współpracy z Huawei. 

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze