Tech  / Lokowanie produktu

Planujesz zakupy spożywcze online? Sprawdź internetowy supermarket bdsklep.pl

Zakupy online robimy coraz chętniej. Przesyłki często zjawiają się u nas już kolejnego dnia. Już nic nie stoi na przeszkodzie, by bez wychodzenia z domu zrobić zakupy spożywcze. Otwartą kwestią pozostaje, z którego sklepu skorzystać.

Internet handlem stoi. Jako odbiorcy bezpłatnych usług co rusz trafiamy na reklamy, a przedsiębiorstwa z segmentu e-commerce zachęcają nas do zakupów na każdym roku. Wielu z nas nie trzeba do tego zresztą specjalnie namawiać.

Internauci ochoczo kupują przez sieć, bo to jest tak po prostu szalenie wygodne. Kupując online, nie trzeba wychodzić z domu. Ba, dzięki mobilnym stronom internetowym, zakupy można robić, nie podchodząc do komputera. Wystarczy smartfon, a za sprawunki można się zabrać bez opuszczania łóżka.

Asortyment produktów dostępnych online nieustannie się poszerza.

Online można kupić dzisiaj w zasadzie wszystko. Segmenty e-commerce i m-commerce rozwijają się w zawrotnym tempie. Oprócz ciuchów, telewizorów i smartfonów można nabyć dzisiaj w prosty sposób produkty spożywcze i artykuły chemiczne. Prężnie rozwija się sektor internetowych supermarketów i tzw. e-groceries.

Bynajmniej mnie to nie dziwi. Zakupy w sieci to oszczędność czasu, nerwów i paliwa. Nie trzeba biegać w ukropie pomiędzy półkami, przedzierać się przez parkingi ani taszczyć samodzielnie zakupów po schodach. Robienie zakupów online ma oczywiście też inną dużą zaletę.

zakupy spożywcze online supermarket internetowy bdsklep.pl

Zakupy przez internet to oszczędność czasu. Po wybraniu produktów wystarczy opłacić zamówienie i czekać na dostawę. Zaoszczędzony czas można spędzić, praktykując hobby lub poświęcić go na spotkanie z bliskimi. Zamiast jechać w sobotę do supermarketu, można zrobić zakupy w dogodnej dla siebie chwili, przez 7 dni w tygodniu. W e-sklepach nie ma niedzieli niehandlowej, co pozwala na większą elastyczność w planowaniu zakupów.  

Jaki internetowy supermarket wybrać?

W sieci działa wiele sklepów, które dostarczają produkty spożywcze i chemiczne. Jednym z nich jest bdsklep.pl, czyli… Bardzo Dobry Sklep. Jest to polski e-supermarket, założony w 2006r. w Białymstoku. Od tego czasu, z jego usług skorzystało już ponad 1 mln klientów.

Serwis cieszy się bardzo dobrą opinią wśród odbiorców. W rankingu Opineo.pl, bdsklep.pl już kolejny rok z rzędu obronił pozycję lidera, jako najlepszy e-sklep w kategorii Żywność, znacznie wyprzedzając konkurencję.

bdsklep opineo

Ogromną zaletą bdsklep.pl jest brak ograniczeń w kwestii dostawy.

Kilka supermarketów wyszło naprzeciw oczekiwaniom klientów i oferują opcję zamawiania produktów online z dostawą do domu. Niestety często ograniczają się do sprzedaży na terenie większych miast. Z kolei bdsklep.pl dostarcza swoje produkty na terenie całego kraju… a nawet poza nim. Na zakupy nie trzeba też czekać zbyt długo.

Zazwyczaj paczki nadane kurierem docierają po 24 godzinach od spakowania. Nie każdy chce jednak czekać w domu na dostawcę. Przesyłkę można zamówić też do Paczkomatu i odebrać ją w dogodnym terminie. Sklep ma też dodatkową propozycję dla mieszkańców Białegostoku - mogą oni spakowane zakupy odebrać osobiście, nie ponosząc kosztów dostawy.

Miłą niespodzianką są zasady zwrotów. Klienci mają nie 14, a aż 30 dni od odebrania zamówienia na odesłanie produktów bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy wysłać wiadomość e-mail lub odesłać produkty wraz z wydrukowanym oświadczeniem. Chwali się, że sklep nie rzuca klientom kłód pod nogi i… sam przygotował takowy dokument.

A co można kupić w bdsklep.pl?

Tak w zasadzie to… niemal wszystko. Kategorie, jakie widać na stronie internetowej, to kolejno: Spożywcze, Woda i napoje, Kawy i herbaty, Zdrowa żywność, Produkty EKO, Chemia, Dla domu, Uroda, Dziecko oraz Pupil. W każdej z nich można znaleźć dziesiątki podkategorii i setki, jeśli nie tysiące produktów.

zakupy spożywcze online supermarket internetowy bdsklep.pl

Na uwagę zasługuje fakt, że bdsklep.pl może się pochwalić magazynem z certyfikatem Bio Eko na zdrową żywność ekologiczną. Dzięki temu można mieć pewność, że produkty przechowywane są w odpowiednich warunkach.

Bdsklep to też świetna alternatywa dla osób poszukujących produktów unikatowych.

Bardzo ciekawym dodatkiem są regionalne specjały z Podlasia, które trafiły do oferty sklepu. W ofercie sklepu oprócz produktów, które można znaleźć w sklepach osiedlowych, znajdują się również markowe artykuły z reguły trudno dostępne w masowej sprzedaży.

Wśród nich warto wymienić takie jak napoje marki Fanta w różnych smakach, krem do smarowania Bounty czy miód wielokwiatowy Łakocie natury. Wspomnieć można też o kawie Larico, napojach Kopiko i syropach Teisseire. Podobne przykłady można zresztą mnożyć.

Ile płaci się za zakupy w bdsklep.pl?

Przedstawiciele sklepu przekonują, że ich ceny są konkurencyjne. Postanowiłem więc sprawdzić ceny kilku popularnych produktów. Wybrałem kilka produktów z różnych kategorii. Każdy może porównać sobie sugerowane i promocyjne ceny z tymi, które widuje w sklepach odwiedzanych na co dzień:

  • Kawa ziarnista - Lavazza Crema e Aroma, 1 kg - 63,99 zł 43,99 zł;
  • Kawa rozpuszczalna - Jacobs Cronat Gold, 200 g - 29,99 zł 23,99 zł;
  • Herbata - Lipton Yellow Label, 92 x 2g  - 13,99 zł 12,99 zł;
  • Woda - Cisowianka, 1,5 l - 1,69 zł;
  • Woda kokosowa - Coco Farm, 490 ml - 5,99 zł 4,49 zł;
  • Mleko modyfikowane w proszku - Nestle Nan OptiPro 2, 800 g - 42,99 zł 36,99 zł;
  • Chusteczki nawilżane - Pampers Sensitive New Baby, 54 szt. - 5,99 zł;
  • Tabletki do zmywarki - Finish Powerball Classic Lemon, 85 szt. - 50,99 zł 37,99 zł;
  • Kapsułki do prania tkanin białych - Persil Power-Mix Caps, 28 szt. - 33,59 zł 24,99 zł;
  • Karma dla psa - Chappi Wołowina drób i warzywa, 13,5 kg - 74,99 zł 52,99 zł.

Już na przykładzie produktów wybranych na chybił-trafił widać, że oferta faktycznie jest co najmniej konkurencyjna. Przeglądając stronę, zauważyłem jednak, że znacznie więcej artykułów podlega najróżniejszym promocjom i przecenom. Zachęcam do samodzielnego przejrzenia oferty w poszukiwaniu okazji oraz gazetki z rabatami.

bdsklep produkty

Do tego w sklepie oprócz przeglądania kategorii można przejść do stref konkretnych marek, w tym Bio Eko.

Platforma oferuje szeroką gamę produktów takich firm jak Nestle, Pampers, Tchibo, Durex, Energizer, Nordic, NaturAvena, Barilla, Intenson, Stop Wilgoci oraz Bio Eko. Mają one w ramach strony internetowej sklepu swoje własne „salony firmowe”.

zakupy spożywcze online supermarket internetowy bdsklep.pl

Asortyment sklepu z pewnością zainteresuje także zwolenników zdrowego odżywiania. Na uwagę zasługuje fakt, że w ofercie sklepu znajduje się ponad 1000 produktów BIO EKO. Zakupy w bdsklep.pl docenią też właściciele zwierząt domowych, którzy mają możliwość zamawiania dużych opakowań po kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt kilogramów. Oczywiście taką ciężką paczkę kurier dostarczy pod same drzwi.

Wisienką na torcie są programy rabatowe bdsklepu. Zalogowani subskrybenci newslettera mogą skorzystać z darmowej dostawy na swoje pierwsze zakupy oraz stałego rabatu 5 proc. na każde kolejne. Ponadto, lojalni klienci upoważnieni są do dodatkowego rabatu 10 proc. po zebraniu 500 punktów w programie lojalnościowym.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst