REKLAMA

Firestorm - tryb battle royale do Battlefield V - na pierwszym zwiastunie. Wygląda kapitalnie!

Nie jestem przesadnym fanem gier z subgatunku battle royale, ale muszę przyznać, żę zwiastun nowego modułu Firestorm do Battlefield V wygląda kosmicznie. Wow. Po prostu wow. Nie mogę się doczekać aby w to zagrać.

14.03.2019 14.08
Firestorm - tryb battle royale do Battlefield V - wygląda kapitalnie
REKLAMA
REKLAMA

Firestorm to osobny moduł, nad którym od wielu miesięcy pracowało studio Criterion Games. Kilka dni temu poznaliśmy szczegóły na temat trybu battle royale, z kolei dzisiaj możemy zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun nowych zmagań. Materiał reklamowy wygląda kapitalnie:

Firestorm to battle royale jakiego poszukuję. Mniej szalony, bardziej realistyczny.

Fortnite to fenomen z masą zawartości, ale nie jestem zwolennikiem systemu budowania. PUBG działa na konsolach tak fatalnie, że nie chcę wracać do tego potworka. H1Z1 było przyjemnym zaskoczeniem, lecz na dłuższą metę nudziło. Apex Legends ma gigantyczny potencjał, lecz brakuje mi w grze podstawowej zawartości takiej jak sezonowe wyzwania i nagrody.

Na tyle tych kosmiczno-fantastycznych gier drugowojenny Battlefield V wygląda na naprawdę ciekawą odskocznię. Grę nie tak szaloną jak Fortnite, nie tak intensywną jak Apex, ale solidnie osadzoną w sprawdzonych mechanizmach rozgrywki. Do tego wykorzystującą dobry silnik fizyczny oraz kapitalny model wymiany ognia z podstawowego Battlefielda V.

REKLAMA

Firestorm zadebiutuje już 25 marca.

Moduł battle royale będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy BFV. Oczywiście za darmo, do pobrania w formie aktualizacji. Gra ma oferować zupełnie osobny system rankingowy i system kosmetyczny. Dlatego ortodoksyjni miłośnicy tradycyjnej rozgrywki multiplayer nie muszą się martwić, że ich statystyki zostaną w jakikolwiek sposób zaburzone przez nowy tryb dla 64 graczy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA