REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Konferencja Apple: It’s show time! Premiera alternatywy dla Netfliksa - live blog Spider’s Web

To już dzisiaj - równo o godzinie 18:00 polskiego czasu Apple rozpocznie konferencję, podczas której zaprezentowana zostanie prawdopodobnie cała gama nowych usług. Na co dokładnie czekamy i jak śledzić nowości? 

25.03.2019
15:47
NA ŻYWO: Konferencja Apple - premiera alternatywy dla Netfliksa
REKLAMA

Co pokaże dziś Apple?

REKLAMA

Nowości może być sporo, ale nie ma wątpliwości, że kluczowym punktem konferencji będzie - najpewniej - prezentacja konkurenta dla Netfliksa, czyli nowego serwisu VOD. Szczegóły nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie będziemy mogli w nim oglądać zarówno popularne seriale, jak i treści przygotowane przez (a raczej - za pieniądze) Apple oraz pochodzące od innych dostawców (np. HBO).

Możliwe też, że zobaczymy przy okazji nowe wydanie Apple News - tym razem w wersji abonamentowej, z dostępem do artykułów najbardziej znanych na świecie wydawnictw.

Konferencja Apple na żywo – o której start?

Stream wideo z konferencji dostępny będzie pod tym adresem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00 polskiego czasu - zapominalscy mogą kliknąć w odnośnik Add to your calendar. Tak utworzony wpis w kalendarzu oczywiście uwzględnia różnicę w strefach czasowych, więc nie trzeba się obawiać, że przypomnienie aktywuje się o 10:00 (to godzina startu konferencji według tamtejszego czasu).

Konferencja „It’s show time” – jak oglądać?

Na chwilę przed startem konferencji na tej stronie zostanie zamieszczony odtwarzacz wideo z transmisją.

Kiedyś Apple kombinował i stosował do transmisji na żywo technologie, które działały wyłącznie w przeglądarce Safari. Od pewnego czasu konferencje można już bez problemu oglądać na wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach, wliczając w to Chrome, Firefox i Edge. Stream zadziała też we wszystkich wersjach Safari - na Macu, na iPadzie, iPhonie i iPodzie. Istnieje również możliwość oglądania transmisji za pomocą Apple TV.

Konferencja Apple – live blog

Na Spider’s Web tradycyjnie już będziemy prowadzili live bloga z konferencji Apple. Zapraszamy do wspólnego oglądania i komentowania.

W trakcie live’a będziemy również publikować gorące newsy, a po zakończeniu konferencji pojawi się szereg podsumowań, opracowań, felietonów i analiz. Trzymamy kciuki, że którakolwiek z zapowiadanych nowości trafi do Polski.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA