REKLAMA

Darmowe gry z PS Plus na marzec: posiadacze PS4 dostaną najlepsze Call of Duty w historii oraz świetną grę logiczną

Sony zdradziło, jakie gry pobierzemy bez dodatkowych opłat w ramach abonamentu PS Plus. W marcu 2019 r. będzie to strzelanina Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz świetna gra logiczna The Witness.

27.02.2019 17.40
Gry PS Plus na marzec 2019 to Modern Warfare i The Witness
REKLAMA
REKLAMA

Marzec jest pierwszym miesiącem, w którym oferta darmowych gier PS Plus została skierowana wyłącznie do posiadaczy konsol PlayStation 4. Sony informowało o tej zmianie z rocznym wyprzedzeniem. Mniejsza liczba tytułów nie oznacza jednak mniej jakościowej oferty. Przeciwnie. Katalog na marzec powinien zadowolić wymagających graczy. Coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy akcji oraz strzelania, jak również fani zagadek oraz gier logicznych.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered to ulepszona wersja najlepszego CoD-a w historii.

 class="wp-image-501613"

Edycja Remastered jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie niesamowitą misję w Czarnobylu. Zadanie pamiętam niemal na pamięć. Ciche eliminowanie wrogów. Czołganie się w wysokiej trawie. No i tamten nieszczęsny strzał snajperski... Niesamowita przygoda. Gdy Modern Warfare zostało zapowiedziane po raz pierwszy, chyba nikt nie przypuszczał, jak kapitalna gra powstanie w studiu Infinity Ward.

Osadzone we współczesności Call of Duty było również piekielnie dobrą grą multiplayer. Spędziłem dziesiątki, jak nie setki godzin na serwerach MW. Nikt wtedy nie potrzebował skrzynek z losową zawartością czy skórek na bronie. Nagrodą była sama rozgrywka, niezwykle przyjemna oraz niezwykle satysfakcjonująca. Nie mogę się doczekać, aż znowu wrócę do tamtych czasów, tym razem na PS4.

The Witness to najlepsza gra logiczna ostatnich lat.

The Witness cienie class="wp-image-468137"

Za tytuł odpowiada Jonathan Blow - jeden z wizjonerów branży gier, który dał nam arcyciekawego Braida. Teraz Blow powraca z nowym projektem. The Witness to przepiękna gra logiczna, która testuje spostrzegawczość, kreatywność, determinację, spryt oraz inteligencję gracza. Każda zagadka w tym tytule to autentyczna przyjemność. Deser, którego pałaszowanie sprawia gigantyczną frajdę dla ciała i umysłu.

The Witness jest idealną produkcją na rozruszanie szarych komórek. To także kapitalna odskocznia od wcześniej wspomnianej strzelaniny Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Tytuł sprawi, że wyciszycie się, rozluźnicie, ale zachowacie bystrość umysłu. Wyjątkowa gra wideo.

REKLAMA

PS Plus to także 100 GB na stany zapisu.

Jedną ze zmian w usłudze jest powiększenie pojemności na stany zapisu. Od teraz internetowa chmura przeznaczona dla każdego abonenta ma aż 100 GB pojemności. Dobra zmiana. Chociaż wciąż zostało mi kilkaset wolnych MB z poprzedniej puli 10 GB, dziesięciokrotne powiększenie wirtualnej przestrzeni przyjmuję z szeroko otwartymi ramionami. Szkoda tylko, że we własnej chmurze nie możemy również trzymać wykonanych zrzutów ekranu oraz nagranych klipów wideo. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA