Operatorzy  / News

Orange: połączenia na Ukrainę za 0,29 zł. Jak włączyć?

Picture of the author

Abonenci Orange na kartę mogą już dzwonić na wszystkie numery na Ukrainie za 0,29 zł/min. Aby włączyć ofertę należy wysłać SMS aktywacyjny.

Francuska firma telekomunikacyjna Orange wprowadziła promocję dla użytkowników planów taryfowych Orange na kartę. Od 31.01.2019 r. abonenci mogą dzwonić na Ukrainę na telefony komórkowe i stacjonarne za 0,29 zł/min. Oferta dotyczy połączeń wykonywanych do wszystkich operatorów działających na Ukrainie.

Kto może skorzystać z promocji?

Promocja dostępna dla abonentów Orange na kartę, Zetafon i Minutofon w planach taryfowych: Orange One, Orange Yes, Orange Smart, Orange POP, Nowe Orange Go i Orange Free na kartę.

Jak włączyć ofertę?

Aby aktywować ofertę i dzwonić na Ukrainę za 0,29 zł/min, należy wysłać SMS o treści START na numer 80156 lub wprowadzić kod 11012# i nacisnąć przycisk połączenia. Cena za włączenie promocji wynosi 1 zł.

Jak długo będzie obowiązywać promocja?

Promocja obowiązuje od 31.01.2019 do 31.07.2019. Aktualny stan oferty można sprawdzić wysyłając SMS-a o treści INFO pod numer 80156 lub wpisując kod 11012*1#.

Tańsze połączenia do Niemiec, na Ukrainę i Białoruś

Przypomnijmy, że obecnie w Orange również obowiązuje promocja „Tańsze połączenia do Niemiec, na Ukrainę i Białoruś”.

Promocja dostępna dla abonentów Orange na kartę w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go (Free i Smart w przypadku Ukrainy). W ramach promocji jest obniżona opłata za minutę połączenia:

  • Niemcy – 0,39 zł/min
  • Ukraina – 0,89 zł/min
  • Białoruś – 1,39 zł/min.

Nowe stawki obowiązują na połączenia międzynarodowe na wszystkie numery telefonów stacjonarnych i komórkowych. Aby skorzystać z oferty, wystarczy zadzwonić na wybrany numer - promocja nie wymaga aktywacji.

Oferta „Tańsze połączenia do Niemiec, na Ukrainę i Białoruś” trwa do 14.05.2019 r.

Czytaj również: Jak tanio dzwonić na Ukrainę? Przegląd ofert operatorów komórkowych

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst