Żeby zagrać w Lotto, nie musisz nawet wychodzić z domu

Lokowanie produktu

Do niedawna zagrać w gry LOTTO można było wyłącznie poza domem. By kupić zakład, należało wyjść do kolektury, wybrać interesującą nas grę i zapłacić – oczywiście gotówką. To na szczęście jest już przeszłość, bo LOTTO idzie z duchem czasu i otwiera się na nowoczesne rozwiązania.

17.02.2019 13.10
Lotto przez internet

Sam lubię grać w Lotto. Pod tym tekstem zapewne znajdzie się wiele osób, które zaczną mnie przekonywać, że nie ma to sensu, że świadczy o tym rachunek prawdopodobieństwa, że w drodze do kolektury prędzej trafi mnie piorun kulisty, niż trafię “szóstkę” (swoją drogą, jak się to liczy?).

Ja jednak doskonale zdaję sobie sprawę, skończyłem szkołę średnią i potrafię policzyć, że prawdopodobieństwo trafienia 6 liczb z 49 wynosi 1:13 983 816. I wiecie co? Absolutnie nic sobie z tego nie robię. Nie boli mnie wydanie trzech złotych na zakład lub czterech w przypadku gry z Plusem, a lubię ten dreszczyk emocji podczas sprawdzania liczb zaraz po losowaniu. Rozrywka jak każda inna.

LOTTO wchodzi w XXI wiek.

Przez długi czas irytowało mnie za to, że LOTTO było wyjątkowo archaiczne. Mimo że od dawna nie korzystam z gotówki, przez bardzo długi czas nie mogłem zapłacić za zakład kartą ani telefonem. Na szczęście to się zmieniło w 2017 r., gdy Totalizator Sportowy wprowadził terminale do swoich kolektur, a następnie pozwolił na używanie ich w placówkach zewnętrznych.

 class="wp-image-850823"

Co więcej, nie wprowadziło to żadnych negatywnych konsekwencji. Jest to istotne, ponieważ zapłata kartą w kasynie może zostać potraktowana jak wypłata gotówki, a co za tym idzie – obarczona bardzo wysoką prowizją. Jest to szczególnie dotkliwe w przypadku kart kredytowych, gdzie dodatkowa opłata może wynieść nawet kilkadziesiąt złotych. Totalizator Sportowy jednak zmienił klasyfikację swojej usługi i jest ona traktowana jak zwyczajne wydatki.

Niestety, żeby zagrać w Lotto trzeba było wyjść z domu.

Nie był to szczególnie duży problem, jeżeli na zewnątrz panuje przyjazna aura, a my mamy kolekturę zaraz pod blokiem. Duża część osób mieszka jednak w miejscach pozbawionych takich placówek, a obecna, zimowa pogoda dodatkowo nie zachęca do wychodzenia z ciepłego lokum.

Totalizator Sportowy doskonale zdawał sobie z tego sprawę, więc wprowadził do swojej oferty możliwość gry przez Internet. By skorzystać z tej możliwości, wystarczy wejść na stronę internetową Lotto.pl i się zarejestrować. Dla bezpieczeństwa konieczne jest podanie numeru PESEL, numeru konta bankowego oraz zeskanowanie dowodu osobistego, ale po przejściu tego procesu i wpłaceniu pieniędzy do naszej wirtualnej portmonetki można po prostu grać.

 class="wp-image-850796"

Dokładny poradnik dotyczący rejestracji i gry w Lotto przez Internet znajdziecie w artykule znajdującym się pod tym adresem. Możecie się z nim zapoznać, aczkolwiek nie musicie, ponieważ sam proces jest na tyle intuicyjny, że powinna sobie z nim poradzić zdecydowana większość osób. Sam z całym procesem uporałem się w kilka minut, po których mogłem po prostu zacząć grać.

Odkąd wprowadzono te nowości, częściej gram w Lotto.

Nie robię tego przy każdej możliwej okazji, raczej przy większych kumulacjach. I choć mój dorobek wygranych jest dosyć marny, bawię się przy tym całkiem dobrze. To mi absolutnie wystarczy, by dalej grać. Lotto jest często nazywane podatkiem od marzeń. A ja ten podatek chętnie zapłacę, bo lubię marzyć. Tylko wolę to robić w ciepłym domu, niż w długiej kolejce w samym środku zimy. Lotto przez Internet to właśnie umożliwia.

* Wpis powstał przy współpracy z Totalizatorem Sportowym, właścicielem marki Lotto. 

Lokowanie produktu
Najnowsze