REKLAMA

Dziewięć nowych walut w Kantorze Walutowym Alior Banku

Po doskonałym poprzednim roku, Kantor Walutowy Alior Bank rośnie w siłę. Właśnie poszerzył wachlarz dostępnych walut, dodając 9 nowych do 13 już dostępnych. Nowa oferta zapewnia oszczędność kosztów organizacji podróży, ale również usprawnia finalizowanie transakcji biznesowych.

22.02.2019 16.03
Alior Bank zmiany internet
REKLAMA
REKLAMA

Już ponad 300 tys. klientów korzysta z Kantoru Walutowego Alior Banku, którego obrót rok do roku wzrósł o 15 proc. Wiele wskazuje, że za kolejne 12 miesięcy te wyniki będą lepsze. Alior Bank chce rozwijać swój Kantor Walutowy. Właśnie poinformował o dodaniu do niego 9 nowych walut, których tym samym będzie już w sumie 22.

Lew bułgarski (BGN), peso meksykańskie (MXN), lej rumuński (RON), rand południowoafrykański (ZAR), baht tajski (THB), nowy szekel izraelski (ILS), dolar hongkoński (HKD), kuna chorwacka (HRK i lira tureckę (TRY) - to nowe waluty w Kantorze Walutowym Alior Banku dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Kantor Walutowy pomoże kupić bilet lotniczy.

Dla klientów indywidualnych to przede wszystkim zdecydowanie szersza propozycja wymiany pieniędzy bez potrzeby niekorzystnego przewalutowania na euro lub dolara. W ten sposób możemy korzystać z zagranicznych sklepów internetowych czy kupować za obcą walutę bilety lotnicze.

Możemy też wykorzystać w Kantorze Walutowym kartę walutową Alior Banku - dla euro, dolara, czy funta. Warunek jest jeden. W ciągu 6 miesięcy taką kartą trzeba dokonać przynajmniej jedną transakcję.

Firma też zaoszczędzi.

REKLAMA

Alior Bank przekonuje, że dokładając do swojego Kantoru Walutowego dodatkowe waluty chce też zaprezentować lepszą ofertę dla klientów biznesowych. Dla nich fakt, że mogą skorzystać z większego wachlarza walutowego jest kluczowy. Bezpieczeństwo środków oraz natychmiastowa wymiana walutowa po atrakcyjnych kursach, to realne oszczędności dla firm importowo-eksportowych.

Kantor Walutowy Alior Banku działa przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Żeby z niego skorzystać nie trzeba być klientem banku. Można zarejestrować się online za pośrednictwem przelewu, kuriera oraz  poprzez wideoweryfikację.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA