1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Peryferia dla początkującego e-sportowca, które nie puszczą cię z torbami

Lokowanie produktu

Najlepsi sportowcy zjechali do Katowic, aby wyłonić najlepszych z najlepszych. Wyróżniają ich nie tylko umiejętności i lata treningów, ale również sprzęt z najwyższej półki. Kilka moich propozycji pomoże zbliżyć się do ich poziomu.

23.02.2019
21:11
Akcesoria PC dla graczy: peryferia dla początkującego e-sportowca

Razer Goliathus Chroma - podkładka z podświetleniem.

Jak uniezależnić się od powierzchni, na której toczymy wirtualne boje? Najlepiej mieć ją zawsze ze sobą - w postaci podkładki pod myszkę, która gwarantuje precyzję sterowania. Razer Goliathus Chroma ma mikroteksturową powierzchnię, która idealnie pasuje do w counter-strike'owych bojów, gdzie trzeba wykazać się precyzją do pojedynczego piksela.

 class="wp-image-888649"

Najciekawiej prezentuje się jednak podświetlenie, który można synchronizować z innymi peryferiami - myszką i klawiaturą. Można je spersonalizować w dowolne wzorki i używać jako alertu w razie ostrzału czy trafienia.

Podkładka ma dodatkowo wbudowany uchwyt na kabel myszki, który tym samym nie rozprasza w czasie gry. W promocji z okazji IEM-u Razer Goliathus Chromę można kupić już za 139,99 zł.

Razer Kraken Tournament Edition - uniwersalność w niskiej cenie.

Najnowszy członek rodziny Krakenów poprawia wadę poprzedników. Tym razem Razer zdecydował się na miękkie poduszki i ulepszenie komfortu maratonów komputerowych ze słuchawkami na głowie. Tournament Edition idealnie nadają się do długotrwałych posiedzeń nad klawiaturą i myszką - zostały zaprojektowane, aby nie męczyć uszu i głowy.

Wnętrze nauszników pokryto żelem chłodzącym, a część stykającą się ze skórą bezpośrednio wykonano z tkaniny przewodzącej ciepło. Dzięki temu jego wymiana z otoczeniem może zachodzić jak najszybciej.

Razer Kraken Tournament Edition na IFA 2018 class="wp-image-795769"

Dodatkowo oferują świetną jakość dźwięku i to nie tylko w grach, ale i przy odsłuchu muzyki czy oglądaniu filmów. "50-milimetrowe przetworniki, reprodukujące częstotliwości w zakresie od 12 do 28000 Hz grają nadspodziewanie czysto, klarownie i potężnie" - pisał Łukasz Kotkowski w grudniowej recenzji.

Polecał wówczas Krakeny i był zaskoczony ich jakością czy dodatkami (jak DAC wbudowany w kontroler), oferowanymi za 399 zł. Teraz, w promocji sklepu EURO RTV AGD można mieć je jeszcze taniej, bo za 359 zł.

Razer Kraken TE class="wp-image-851255"

Razer Mamba Wireless - świetna czarna mamba.

Razer Mamba to marka sama w sobie. Zasłużony w bojach gryzoń nie ma już kabelka i zwiększył czas pracy na jednym ładowaniu w stosunku do poprzednika - do 50 godzin.

Sensor oferuje rozdzielczość aż do 16000 dpi, kółko optymalny opór, a pokryte teksturą gumowe boki zadowalający chwyt, tak ważny w stresujących momentach.

Razer Mamba Wireless na IFA 2018 class="wp-image-795763"

Nowa wersja mamby idealnie podpasuje niedzielnym graczom, jak i nieco bardziej zaprawionym w bojach snajperom. Zwłaszcza, że aktualnie znajduje się na promocji. Zapłacimy za nią 359 zł.

Razer Mamba Wireless na IFA 2018 class="wp-image-795784"

Sklep EURO RTV AGD przygotował jeszcze inne przeceny z okazji dziejącego się właśnie w Katowicach Intel Extreme Masters, więc warto sprawdzić dedykowaną promocji stronę.

HyperX Cloud Mix - uniwersalna bestia.

Przy okazji tych słuchawek producentowi przyświecał jeden cel - zrobić jak najbardziej uniwersalne słuchawki bezprzewodowe dla graczy. Aby można w nich było nie tylko wysłuchiwać kroków nadbiegających przeciwników, ale również posłuchać składanki na Spotify. Cel został osiągnięty.

HyperX Cloud Mix to zamknięta, wokółuszna konstrukcja, która oferuje wyraziste wysokie tony i zadowalające basy. Ma dwa mikrofony - jeden na odłączanym pałąku i drugi wbudowany w obudowę, dzięki czemu czat z członkami zespołu będziemy mogli odbyć w każdej chwili.

Na plus zaliczę również wygląd utrzymany w czarnych barwach, z którego wyróżnia się jedynie logo producenta. Ten wycenił zaś słuchawki na blisko 900 zł. Na czas IEM-u można je jednak dostać zdecydowanie taniej, bo za 649 zł.

 class="wp-image-888697"

*Tekst powstał we współpracy ze sklepem RTV Euro AGD, na stronie którego znajdziecie wiele promocji na gamingowe peryferia.

Lokowanie produktu
Najnowsze