Gry  / Lokowanie produktu

Peryferia dla początkującego e-sportowca, które nie puszczą cię z torbami

Najlepsi sportowcy zjechali do Katowic, aby wyłonić najlepszych z najlepszych. Wyróżniają ich nie tylko umiejętności i lata treningów, ale również sprzęt z najwyższej półki. Kilka moich propozycji pomoże zbliżyć się do ich poziomu.

Razer Goliathus Chroma - podkładka z podświetleniem.

Jak uniezależnić się od powierzchni, na której toczymy wirtualne boje? Najlepiej mieć ją zawsze ze sobą - w postaci podkładki pod myszkę, która gwarantuje precyzję sterowania. Razer Goliathus Chroma ma mikroteksturową powierzchnię, która idealnie pasuje do w counter-strike'owych bojów, gdzie trzeba wykazać się precyzją do pojedynczego piksela.

Najciekawiej prezentuje się jednak podświetlenie, który można synchronizować z innymi peryferiami - myszką i klawiaturą. Można je spersonalizować w dowolne wzorki i używać jako alertu w razie ostrzału czy trafienia.

Podkładka ma dodatkowo wbudowany uchwyt na kabel myszki, który tym samym nie rozprasza w czasie gry. W promocji z okazji IEM-u Razer Goliathus Chromę można kupić już za 139,99 zł.

Razer Kraken Tournament Edition - uniwersalność w niskiej cenie.

Najnowszy członek rodziny Krakenów poprawia wadę poprzedników. Tym razem Razer zdecydował się na miękkie poduszki i ulepszenie komfortu maratonów komputerowych ze słuchawkami na głowie. Tournament Edition idealnie nadają się do długotrwałych posiedzeń nad klawiaturą i myszką - zostały zaprojektowane, aby nie męczyć uszu i głowy.

Wnętrze nauszników pokryto żelem chłodzącym, a część stykającą się ze skórą bezpośrednio wykonano z tkaniny przewodzącej ciepło. Dzięki temu jego wymiana z otoczeniem może zachodzić jak najszybciej.

Razer Kraken Tournament Edition na IFA 2018

Dodatkowo oferują świetną jakość dźwięku i to nie tylko w grach, ale i przy odsłuchu muzyki czy oglądaniu filmów. "50-milimetrowe przetworniki, reprodukujące częstotliwości w zakresie od 12 do 28000 Hz grają nadspodziewanie czysto, klarownie i potężnie" - pisał Łukasz Kotkowski w grudniowej recenzji.

Polecał wówczas Krakeny i był zaskoczony ich jakością czy dodatkami (jak DAC wbudowany w kontroler), oferowanymi za 399 zł. Teraz, w promocji sklepu EURO RTV AGD można mieć je jeszcze taniej, bo za 359 zł.

Razer Kraken TE

Razer Mamba Wireless - świetna czarna mamba.

Razer Mamba to marka sama w sobie. Zasłużony w bojach gryzoń nie ma już kabelka i zwiększył czas pracy na jednym ładowaniu w stosunku do poprzednika - do 50 godzin.

Sensor oferuje rozdzielczość aż do 16000 dpi, kółko optymalny opór, a pokryte teksturą gumowe boki zadowalający chwyt, tak ważny w stresujących momentach.

Razer Mamba Wireless na IFA 2018

Nowa wersja mamby idealnie podpasuje niedzielnym graczom, jak i nieco bardziej zaprawionym w bojach snajperom. Zwłaszcza, że aktualnie znajduje się na promocji. Zapłacimy za nią 359 zł.

Razer Mamba Wireless na IFA 2018

Sklep EURO RTV AGD przygotował jeszcze inne przeceny z okazji dziejącego się właśnie w Katowicach Intel Extreme Masters, więc warto sprawdzić dedykowaną promocji stronę.

HyperX Cloud Mix - uniwersalna bestia.

Przy okazji tych słuchawek producentowi przyświecał jeden cel - zrobić jak najbardziej uniwersalne słuchawki bezprzewodowe dla graczy. Aby można w nich było nie tylko wysłuchiwać kroków nadbiegających przeciwników, ale również posłuchać składanki na Spotify. Cel został osiągnięty.

HyperX Cloud Mix to zamknięta, wokółuszna konstrukcja, która oferuje wyraziste wysokie tony i zadowalające basy. Ma dwa mikrofony - jeden na odłączanym pałąku i drugi wbudowany w obudowę, dzięki czemu czat z członkami zespołu będziemy mogli odbyć w każdej chwili.

Na plus zaliczę również wygląd utrzymany w czarnych barwach, z którego wyróżnia się jedynie logo producenta. Ten wycenił zaś słuchawki na blisko 900 zł. Na czas IEM-u można je jednak dostać zdecydowanie taniej, bo za 649 zł.

*Tekst powstał we współpracy ze sklepem RTV Euro AGD, na stronie którego znajdziecie wiele promocji na gamingowe peryferia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst